Header Reklam

Vaillant Türkiye, Başarılı Yetkili Satıcılarını  Moskova Gezisiyle Ödüllendirdi

19 Aralık 2017 Dergi: Aralık-2017
Vaillant Türkiye, Başarılı Yetkili Satıcılarını  Moskova Gezisiyle Ödüllendirdi

Vaillant Türkiye, Mayıs-Haziran ayları arasında 75 adet tam yoğuşmalı ecoTEC  Plus, ecoTEC  Pro ve ecoTEC Pure  tipi kombi cihazı alan 63 yetkili satıcısını, Moskova’da 4 günlük bir gezi ile ağırladı. Türkiye’nin farklı şehirlerinden geziye katılan yetkili satıcılara, Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu ile Vaillant Türkiye yöneticileri eşlik etti. 

Vaillant Türkiye Satış Direktörü Yusuf Türkel, “Bu gezi, yalnızca premix cihazlarımızın satışını ödüllendirmek için düzenlenmiş bir gezidir. Bu geziye katılmayı hak eden iş ortaklarımızın sayısının oldukça yüksek olması da göstermiştir ki piyasanın en iyi iş ortaklarına sahibiz ve % 75 yoğuşmalı kombi satışı oranıyla Vaillant olarak ERP’ye en hazır marka bizim markamızdır. Bu gezide; işbirliğini destekleyen, başarının yüksek motivasyon ve kazanma arzusu ile geleceğine inanan, elde ettiği başarıları hep birlikte kutlayan bir ekip ruhunu bir kez daha yansıtmış olmaktan da büyük mutluluk duyduk ve geziye ilgi duyan tüm iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gezide; Ünlü Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı, Borodino Müzesi; Arbat sokağı, 1932 yılında yapılmış ünlü metro istasyonları ile Şair Nazım Hikmet’in mezarı ziyaret edildi. Volga nehrinde yapılan tekne gezisi ile şehrin güzellikleri keşfedildi.Slider Altına