Header Reklam

Vaillant etkinlikleri sürüyor

05 Mayıs 1994 Dergi: Mayıs-1994
Vaillant etkinlikleri sürüyor

TÜKETİCİ EĞİTİM ÇALIŞMALARI

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Vaillant İstanbul, Ankara ve Bursa'da halkın yoğun olduğu meydanlarda ve semtlerde tüketiciyi eğitmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor.

 

16-30.4.1994 tarihleri arasında İstanbul'un çeşitli semtlerinde yapılan "İnfo Mobil" çalışmalarına ilgi büyüktü. Özellikle 26-30 Nisan tarihleri arasında Taksim meydanında yapılan Info Mobil çalışmasında yaklaşık 6 bin tüketiciye doğalgaz ve uygulamaları hakkında bilgi verildi. Vaillant Info Mobil aracını gezen tüketicilerin doğalgaz ile ilgili her türlü sorusu uzman Vaillant personeli tarafından yanıtlanırken, doğalgazla çalışan konut tipi doğalgaz cihazları (kombi, kat kaloriferi, şofben, kazan, soba) ile elektrikli sıcak su ve ısıtma cihazları hakkında detaylı bilgi verildi. Vaillant aracında tüketicinin kullanımına sunulan tüm cihazlar çalışır durumda idi. Böylece tüketiciye anında cihazlar ve uygulamaları gösterilerek, gerekli bilgiler verildi. Vaillant'ın tüketiciye yönelik diğer bir çalışması da, benzin istasyonlarında devam etmektedir. 2-8 Mayıs 1994 tarihleri arasında Bursa Bupet Shell benzin istasyonunda Vaillant elemanları tarafından yapılan tanıtım çalışmasında; benzin alan her müşte-rive doğalgazla çalışan cihazlar hakkında bilgiler verildi. Tüketicilerin araçlarına Vaillant'ın sevimli tavşan stikırı da yapıştırıldı. Ayağına kadar gelen bu seyyar bilgi bankasına ilgi gösteren tüketiciler, bu çalışması için Vaillant'a teşekkür ettiler.

BURSA'DA KOKTEYL

Vaillant, 5.5.1994 tarihinde Bursa'da "Doğalgazlı Yaşam" kokteyli düzenledi. Bursa valisi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçe Belediye Başkanları, BOTAŞ Yetkilileri, Meslek Odaları, Resmi daireler ve kamu kuruluşları yetkilileri, kooperatif başkanları ve Vaillant Bursa bayilerinin katıldığı kokteyl öncesinde bir saat süren doğalgaz paneli düzenlendi. Panelde konuşan Prof. Dr. Ahmet Arısoy, doğalgaz ve diğer yakıt türleri hakkında bilgi verdi. BOTAŞ Grubu adına konuşan Botaş Bursa Proje Müdür Yardımcısı Orhangazi Tamer, devam eden dağıtım ve dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vaillant Türkiye adına konuşan Ege, Akdeniz ve Marmara Bölge Satış Grup Şefi Levent Taşkın, ilkelerinin "eğitimli kadro, eğitimli bayi ve eğitimli tüketici" olduğunu vurguladı. Vaillant'ın hizmet ilkeleri doğrultusunda Bursa'da yaptığı çalışmaları açıkladı.

Panel sonrasında düzenlenen kokteylde Bursa'da doğalgaz sektöründe hizmet veren tüm yetkililer biraraya geldi. Kokteyl sırasında Bursa'da doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasın-daki katkılarından dolayı, Bursa Valisi Sn. Rıdvan Yenişen'e Vaillant tarafından plaket verildi. Ayrıca, Bursa Dolgalgaz Projesindeki özverili çalışmasından dolayı Bursa Botaş Grubuna da plaket verildi.

VAİLLANT YAPI YAŞAM'94 FUARI'NDA

Bursa'da 3-8 Mayıs 1994 tarihleri arasında düzenlenen Yapı Yaşam'94 Fuan'na katılan Vailant, fuar süresince doğalgaz ve elektrikle çalışan ısıtma ve sıcak su cihazlarını sergiledi. Fuar ziyaretçi sayısının fazlalığı dikkat çekerken, Vaillant standı ve bolü olan 3.5 m'lik şişme tavşanı her zamanki gibi fuarın ilgi odağıydı.


Etiketler


Slider Altına