Header Reklam

Vaillant dan tüketiciye yeni bir hizmet 'Vaıllant Tüketici Club'

05 Ağustos 1994 Dergi: Ağustos-1994

Modern pazarlama teknikleri ve üstün kaliteli ürünleri ile sektörümüzde dikkatleri çeken Vaillant firması, tüketici hizmetlerine yeni bir halka daha ekledi. Konu ile ilgili Vaillant yetkilileri şu bilgileri verdi:

"Vaillant cihazı kullanmak, dolayısıyla Vaillant ailesinin bir üyesi olmak büyük ayrıcalıktır. Bu bilinçle çalışmalarına yön veren firmamız ürünlerindeki kaliteyi servis hizmetlerinde de göstererek her an tüketicinin yanında olmaya çalışmaktadır. Biliyoruz ki Vaillant'ı kullanan tüketici tercihini yapmadan önce iyice araştırmış ve en iyisini seçmiştir. Seçilen sadece cihaz değil, iyi servis, en iyi ek hizmettir.

Türkiye'de çalışmalarımıza başladığımız günden bu yana geçen 1.5 yıl süresince tüketiciyle bir aile olmanın, birlikte düşünüp birlikte kazanmanın yollarını aradık. Bunun ilk çabası olarak Vaillant İnfo Mobil aracını yaptık; tüketcinin yoğun olduğu yerlerde standlar kurarak tanıtım çalışmaları yaptık; eğitim salonlarımızda seminerler düzenledik. En son geçen ay her iki ayda bir yayınlanacak olan Vaillant İnfo Dergisi ile tüketiciye ulaştık. Bu dergi ile onlarla sürekli bir iletişim kurduk. Vaillant ailesinin bir üyesi olan her tüketiciyle daha yakın olabilmek için VAİLLANT TÜKETİCİ CLUB'ü kurduk. Vaillant Tüketici Club'ü sorularla tanımaya çalışalım :

-Vaillant Tüketici Club'e nasıl üye olunur?

Üye olabilmek için Vaillant kombi ve kazan kullanmak yeterlidir. Kısaca her Vailant kombi veya kazan kullanan tüketici Club'ümüzün direkt üyesi olacaktır.

-Vaillant Tüketici Club'e üye olmak için ücret ödenecek mi?

Kesinlikle hayır. Clubümüze üye olmak ücretsizdir.

-Üye olmak için gerekli belgeler nelerdir?

Vesikalık bir adet fotoğraf. Tüketici Bilgi Formu'nun doldurulup gönderilmesi.

-Vaillant Tüketici Club'e üyelik nasıl belgelenecektir?

Gerekli belgeler Vaillant'a geldikten sonra her tüketiciye numaralı, fotoğraflı özel bir Vaillant Tüketici Club Üyeleri Kartı gönderilmektedir.

-Vaillant Tüketici Club hizmetleri nelerdir?

a)Cihaz İhtiyacında : Vaillant Tüketici Club üyesi kullandığı Vaillant cihazı ve Vaillant satış sonrası hizmetlerinden memnun ise çevresindeki dostlarına bu cihazı önerecektir. İşte böyle bir durumda öneride bu lunduğu kişiyle birlikte bir Vaillant bayiine gittiği takdirde; Vaillant yetkili bayiine Tüketici Club Kartını ibraz edecektir. İlgili bayi üyemizin beraberindeki kişiye çok özel bir iskonto yapacaktır.

Üyemizin beraberindeki kişiye cihaz satışı gerçekleştiği an üyemiz Tüketici Club Kartı ile Vaillant Merkeze gelecektir. Kendisine bu satış karşılığı olarak DM bazında oldukça yüksek bir prim nakden ödenecektir.

Böylece hem club üyemiz kazanacak, hem de iskonto yaptırtarak tavsiyede bulunduğu kişiye kazandıracaktır. Onu da Club üyesi yaptırmış olacaktır.

b)Aktiviteler ve çekilişler : Yıl içerisinde ve önümüzdeki yıllarda yapılacak toplantılarla biraraya gelip eğleneceğiz. Bu tür aktivitelere katılmak ücretsizdir. Yıl içerisinde ve önümüzdeki yıllarda yapılacak çekilişlerle Tüketici Club Üye Kart numarasına göre sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.-

c)Seyahatlar : Her yıl sonuna kadar kartını en çok kullanan ve Vaillant ailesine yeni bireyler kazandıran kart sahiplerinden birkaçı Almanya'ya götürülecektir.

Almanya'da lüks bir ortamda misafir edilecek üyeler, hem Vaillant'ı daha yakından tanıyacak hem de eğlencenin doruğuna ulaşacaktır.


Etiketler