Header Reklam

Uzun zamandır Emerson Europe Başkanı Görevinde Bulunan Jean Janssen Yaşamını Yitirdi

23 Mayıs 2022 Dergi: Haziran-2022
Uzun zamandır Emerson Europe Başkanı Görevinde Bulunan Jean Janssen Yaşamını Yitirdi

Aachen'de ofisleri bulunan küresel teknoloji ve üretim şirketi Emerson'ın, uzun süredir bölgesel iş lideri Jean Janssen'in 1 Mayıs 2022'de aniden vefat ettiği bildirildi.
Emerson’dan yapılan açıklama şöyle: “Jean Janssen muazzam bir güce ve tutkuya sahip bir arkadaş, bir akıl hocası ve bir liderdi. Beklenmedik kaybı hem Janssen ailesinde hem de Emerson ailesinde büyük bir boşluk bırakıyor. Müşterileri ve çalışanları desteklemek, can damarıydı ve son 38 yılda Emerson'u bir şirket olarak şekillendirmede itici güç oldu.”
Jean Janssen, kariyerine 1984 yılında Emerson'da Belçika'da Welkenraedt’ta Proses Mühendisliği Müdürü olarak başladı. Artan sorumluluk adımlarının ardından, 2007 yılında Emerson İklim Teknolojileri Avrupa Başkanı olarak yeni görevine atandı. 2016 yılında yöneticilik görevleri, Avrupa'daki genel Emerson Ticari ve Konut Çözümleri İş Platformunun Başkanı olarak genişletildi. Aynı zamanda, Emerson'un bölgedeki kurumsal operasyonları ve stratejik gelişimi için kendisine ek sorumluluk veren Emerson Europe Başkanıydı.
Jean Janssen, Emerson'un klima, soğutma ve ısıtma pazarlarında teknolojik yenilikleri yönlendirmek için çözüm yaklaşımları konusunda oldukça tutkuluydu. Müşterileri ve HVACR endüstrisini gelecekteki zorluklara ve trendlere hazırlamak için katma değerli, enerji açısından verimli ve sürdürülebilir çözümlere net bir şekilde odaklandı.
Emerson İklim Avrupa Yönetim Kurulu kısa süre önce Jean Janssen'in başarılarını ve kişiliğini onurlandırmıştı: “Jean, hem yüksek düzeyde yetkinlik ve uzmanlığa sahip harika bir rol modeldi, hem de bir birey olarak bize çok yakındı, her zaman çalışanlarının sorun ve beklentileri için açık bir kulağı vardı. Kaybı, kalplerimizde ve şirkette büyük bir boşluk bıraktı. Büyük üzüntü içindeyiz ve tüm maneviyatımız ailesiyle birlikte."


Etiketler


Slider Altına