Header Reklam
Header Reklam

Üntes Soğutma Grubu Fabrikasını Büyütüyor

24 Ekim 2021 Dergi: Kasım-2021
Üntes Soğutma Grubu Fabrikasını Büyütüyor

Geçen ay Kahramankazan’daki rooftop üretim tesisinde, yeni üretim hattı yatırımını tamamlayan Üntes, bu kez de Ankara Saray’da bulunan Soğutma Grubu fabrikasını büyütme çalışmalarına başladı.

Üntes ve İtalyan Rhoss ortaklığı ile faaliyetlerine 2012 yılından beri devam eden ÜntesRhoss Soğutma Grubu fabrikasının yeni inşaat ile üretim alanı 8.000 m² daha artıyor. Üretim alanlarının genişlemesi ile soğutma grubu üretim hacminin yükselmesi hedefleniyor.

untes-sogutma-grubu-fabrikasi15 kW’dan 1.750kW’ya kadar geniş kapasite aralığında Hava/Su Soğutmalı, Eurovent sertifikalı soğutma gruplarının üretimini yapan Üntes, aynı zamanda fabrikasında bulunan test laboratuvarı sayesinde ürünlerinin ilgili tüm test ve ölçümlerini yaparak ürün kalitesini kontrol altında tutuyor. Ayrıca bu testler sayesinde ürünün devreye alınması sırasında oluşabilecek risklerin ortadan kaldırılmasını, cihazın gerçek koşullardaki performansını ve sert koşullardaki çalışma limitlerinin önceden tespit edilmesini de garanti altına alıyor.

Müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerinin zaman içinde değişen ihtiyaçlarına tam olarak yanıt veren ürünleri ve hizmetleri sağlamayı ön planda tutan Üntes bu doğrultuda yatırımlarına devam etmeyi planlıyor.