Header Reklam

Üntes Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Süleyman Kavas Oldu

03 Mart 2021 Dergi: Mart-2021
Üntes Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Süleyman Kavas Oldu

İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Üntes, daha önce sektörde farklı firmalarda proje mühendisi, ürün yöneticisi, iş geliştirme müdürü ve genel müdür yardımcılığı görevlerini üstlenen Süleyman Kavas’ı Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görevlendirdiğini açıkladı.

Ocak 2021 itibarıyla Üntes bünyesinde görev almaya başlayan Süleyman Kavas, 2005 yılında Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Rostock Üniversitesi Gemi Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra bir müddet Almanya’da çalışan Kavas, ayrıca İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesine de sahip. 

Üntes bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürü olarak hem yurt içi hem de yurt dışındaki tüm ilgili faaliyetlerden sorumlu olarak çalışacak olan Süleyman Kavas “Üntes’in büyüme odaklı önemli hedeflerinin olduğunu, bu doğrultuda Üntes ekibi olarak yurt içi ve uluslararası pazarlarda önümüzdeki yıllarda çok önemli başarılara imza atacaklarını” belirtti.