Header Reklam
Header Reklam

Ümit Çiftçi, Nikkiso’nun Türkiye Bölgesel İş Geliştirme Müdürü Oldu

31 Mart 2022 Dergi: Nisan-2022
Ümit Çiftçi, Nikkiso’nun Türkiye Bölgesel İş Geliştirme Müdürü Oldu

Nikkiso Co., Ltd (Japonya) şirketler grubunun bir parçası olan Nikkiso Cryogenic Industries'in Temiz Enerji ve Endüstriyel Gazlar Grubu, Ümit Çiftçi'nin Türkiye ve Türkiye Bölgesel İş Geliştirme Müdürü olarak atandığını duyurdu.
Ümit Çiftçi, Türkiye’de merkezi İstanbul’da olan Grubun tüm ürün hattından sorumlu olacak ve doğrudan NCE&IG GmbH Almanya'da Ole Jensen'e bağlı çalışacak.
Çiftçi, mühendislik, işletme ve finans alanlarında sağlam bir altyapı sağlayan İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Türkiye'de pazarlama ve satış mühendisi, departman müdürü, BAE'de Atlas Copco İş Geliştirme Müdürü gibi çeşitli pozisyonlarda çalışan Çiftçi, Basınçlı Hava alanında 25 yılı aşkın deneyime sahiptir.
NCEIG Avrupa Başkan Yardımcısı Ole Jensen, “Bu pazardaki potansiyel fırsatları geliştirmek için çalışırken, Ümit'in deneyiminin yanı sıra pazar ve endüstri bilgisi, NCEIG GmbH'ye büyük fayda sağlayacaktır. Onun olumlu katkılarını dört gözle bekliyoruz" dedi.
Bu gelişme ile Nikkiso, müşterileri için hem küresel hem de yerel bir varlık olma kararlılığını sürdürüyor.
Cryogenic Industries, Inc. Hakkında:
Cryogenic Industries, Inc. (Nikkiso Co., Ltd.'nin bir üyesidir) üye şirketler, sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ve endüstriyel gaz endüstrileri için tasarlanmış kriyojenik gaz işleme ekipmanı ve küçük ölçekli proses tesisleri üretir. 50 yılı aşkın bir süre önce kurulan Cryogenic Industries, ACD, Cosmodyne ve Cryoquip'in ana şirketi ve yaklaşık 20 kuruluşutan oluşan bir gruptur.