Header Reklam

Ulus Yapı aSET Eğitimlerinin Gördüğü İlgi Artıyor

21 Şubat 2020 Dergi: Mart-2020
Ulus Yapı aSET Eğitimlerinin Gördüğü İlgi Artıyor

Ulus Yapı, Türkiye ve MENA&Kafkasya bölge mümessili olduğu, sismik mühendislik uzmanlık kuruluşu Acrefine’ın geliştirdiği, keşif özeti hazırlamayı büyük ölçüde basitleştiren aSET Sismik Mühendislik Yazılımının eğitimlerini vermeye devam ediyor. 
Kolaylıkla sismik keşif özeti hazırlamak için tasarlanan aSET - Acrefine Sismik Mühendislik Programı (Acrefine Seismic Engineering Tool), Ulus Yapı tarafından Türkçe’ye çevrildi. Ulus Yapı, aSET için talep üzerine verdiği butik eğitimlerini, 2020 yılı başından itibaren tüm sektöre açtı ve aylık eğitim programını Ocak ayı itibarıyla başlattı. İlki 8 Ocak tarihinde gerçekleşen aSET eğitim seminerlerinin ikincisi 12 Şubat’ta gerçekleşti. Ulus Yapı Proje Müdürü Alp Yücerman ve E-Ticaret Uzmanı Ali Tepegöz tarafından verilen seminere mekanik tesisat sektörünün proje, taahhüt, tedarik kuruluşları temsilcileri katıldı.

Sismik koruma ve titreşim yalıtımı alanında çok fazla bilgi birikimi ve tecrübesi olmayan herkesin, mekanik-elektrik taahhüt ve projeci firmaların, kısıtlı bir bilgiyle bile kolaylıkla keşif özeti hazırlayabilmeleri için tasarlanan aSET, aynı zamanda sektörün sağlıklı gelişimine engel olan birtakım alışkanlıkların kırılmasını sağlıyor.
Yüzbinlerce metrekarelik projelerin sismik keşif özetlerini sadece 10 dakikada hazırlamaya olanak veren, hiçbir kurulum gerektirmeyen aSET yazılımı, sektörün kullanımına ücretsiz olarak sunularak, malzeme satıcıları arasındaki haksız rekabet unsurlarının bir kısmını bertaraf ediyor, karar verici konumda olan mühendisleri özgürleştiriyor.

aSET aylık eğitim seminerlerine 212 213 41 00 telefon numarasından başvuruda bulunabilir veya firmanıza özel seminer talebinde bulunabilirsiniz.