Header Reklam

UL, 2018 Eurovent Zirvesi'nin Siber Güvenlik Sponsoru Oldu

01 Temmuz 2018
UL, 2018 Eurovent Zirvesi'nin Siber Güvenlik Sponsoru Oldu

Avrupa HVACR çözümlerinde siber güvenliği vurgulayan global test ve sertifika şirketi UL, 25-28 Eylül 2018 tarihleri arasında İspanya'nın Seville kentinde yapılacak 2018 Eurovent Zirvesi'nin resmi siber güvenlik sponsoru oldu.

UL, etkinlikte Avrupa'nın önemli HVACR karar alıcılarının katılacağı büyük çaplı bir toplantıda siber güvenlik yaklaşımını ele alacak.

1893'te Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan UL, güvenlik bilgisini ve deneyimini yeni nesil güvenlik sorunlarına odaklanmak için kullanıyor ve daha güvenli bir yaşam ve çalışma ortamı yaratmada yeni sektörleri ve paydaşları destek veriyor. HVACR alanında, UL’nin hizmetleri sertifikasyon, denetim, test, danışmanlık ve eğitime odaklıdır. Bu sponsorluk ile UL, güvenli ve verimli HVACR çözümlerinin ve son zamanlarda Avrupa ülkelerinde yaygınlaşmasının önemine dikkat çekecek. Zirve katılımcıları ayrıca ABD’nin HVACR pazarına nasıl etkili bir şekilde ihracat yapılacağı konusunda verilecek seminere katılma olanağı bulacak.

UL’nin HVAC ve Aydınlatma Uygulamaları Küresel İş Geliştirme Direktörü Brian Ferriol: “UL, Avrupa'da HVAC sektöründe böyle anlamlı bir etkinliğe sponsor olmaktan mutluluk duyuyor. Zirve, 400'den fazla üretici, endüstri dernekleri, mühendislik dernekleri, laboratuvarlar ve politik karar vericilerin katılımı ile sektörümüzün önemli bir buluşma noktası haline gelmiştir. İnternet bağlantılı cihazlarda geometrik bir artış yaşanıyor, biz bu fırsatı, uzmanlığımız ve bilgimizle müşterilerimize fark yaratabileceği alanlarda destek sağlamak için kullanıyoruz” dedi.Slider Altına