Header Reklam
Header Reklam

TYTFED, Yeni Üye Alımına Başladı

29 Nisan 2022 Dergi: Mayıs-2022
TYTFED, Yeni Üye Alımına Başladı Tesis yönetim sektörünün önde gelen 9 derneği tarafından kurulan, Tesis Yönetim ve Tedarikçileri Federasyonu (TYTFED) yeni üye alımına başladığını duyurdu. Federasyonun davet metninde şu bilgilere yer verildi: 

“Son yıllarda hem dünyada hem de ülkemizde giderek gelişen ve önem kazanan tesis yönetimi, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerindendir. Kısa adı TYTFED olan Tesis Yönetimi ve Tedarikçileri Federasyonu’nun amacı; Tesis Yönetim sektörünün ülkemizde tanıtılmasını ve geliştirilmesini sağlamak, sektörün sorunlarına çözümler üretmek, tesis yönetimi konusunda kamu kurumları ile iş birliği yapmak, sektörde hizmet veren ve/veya ürün, malzeme tedarik eden kişilere, kurumlara ve derneklere yardımcı olmaktır. 

Halen TRFMA, Tesis Yönetim Derneği Başkanı da olan, İbrahim Bozan’ın kurucu başkanı olduğu Tesis Yönetim ve Tedarikçileri Federasyonu TYTFED’in kurucu dernekleri (alfabetik sıra ile); Enerji Mekanik Mühendisliği Sanayici İş Adamları Derneği (DEMSİAD), Güvenlik Yöneticileri Derneği (TRGYD), Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD), Mekanik Tesisatçılar Dünyası Derneği (MTDD), Özel Güvenlik Yöneticileri Derneği (ÖZYÖNDER), Temizlik Makine ve Kimya Sanayicileri Derneği (TEMAKSDER), Temizlik Sanayici ve İş Adamları Derneği (TEMSİAD), Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) ve Yönetim Danışmanları Derneği (YDD)’dir.

TYFED Genel Kurulu 6 Eylül 2022’de toplanacaktır, ilk toplantıda çoğunluk olmadığı takdirde, ikinci toplantı 20 Eylül 2022’de yapılacaktır. Tesis Yönetimi ve Tedarikçileri Federasyonu, Genel Kurul’a kadar yeni üye alımına başlamıştır. Tesis yönetim ve tedariki ile ilgili, Türkiye’nin tüm illerindeki, saygın Derneklerimizi, TYTFED’e katılmaya ve güçlerini tesis yönetim sektörüne hizmet için TYTFED Federasyonu altında birleştirmeye davet ediyoruz. TYTFED Federasyonuna üye olmak isteyen dernek başkanlarının, alatli@tytfed.org adresinden Levent Alatlı’ya eposta ile müracaat etmeleri rica olunur”.