Header Reklam

TÜRKONFED Webinar Serisinin Dördüncü Etkinliği Erol Bilecik’in Katılımıyla Düzenlendi

13 Nisan 2020
TÜRKONFED Webinar Serisinin Dördüncü Etkinliği Erol Bilecik’in Katılımıyla Düzenlendi

Bölgesel ve sektörel iş dünyası temsil örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Webinar Serisinin 4’üncü etkinliği 10 Nisan 2020 tarihinde “Ok Yaydan Çıktı; COVİD 19 Sonrası Yeni Normaller” ana temasıyla düzenlendi.

Koronavirüs salgını sürecinde faaliyetlerini ve projelerini dijital ortama taşıyarak doğru ve şeffaf şekilde bilgi aktarımı gerçekleştiren TÜRKONFED, başlattığı webinar serisi ile ekonomiden iş ve medya dünyasına önemli isimler ile güncel gelişmeleri değerlendirmeye devam ediyor. 
TÜRKONFED Webinar Serisinin 4’üncü etkinliği 10 Nisan 2020 tarihinde 2017-2018 Dönemi TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve İndex Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik'in katılımıyla gerçekleşti. “Ok Yaydan Çıktı; COVİD 19 Sonrası Yeni Normaller” ana temasıyla gerçekleştirilen webinarı, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ yönetti. 
KOBİ’ler olmak üzere ihtiyaçlar ve çözümler üzerine fikir alışverişi yaparak değer yaratmayı amaçlayan TÜRKONFED Webinar özel Serisi'nin tamamını izlemek için tıklayınızSlider Altına