Header Reklam
Header Reklam

Thomas Nürnberger ebm-papst Yönetim Kurulu’nda

15 Nisan 2021 Dergi: Mayıs-2021
Thomas Nürnberger ebm-papst Yönetim Kurulu’nda

ebm-papst Çin’in Başkanı ve CEO’su Thomas Nürnberger, 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Almanya’nın Mulfingen kentindeki Yönetim Kurulu’na terfi etti. Nürnberger, küresel satışlardan sorumlu olacak.

Thomas Nürnberger, 2016’dan beri Şangay’daki ebm-papst’ten sorumlu ve o zamandan beri Çin yan kuruluşunu başarılı ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirdi. ebm-papst 1996 yılından beri Çin’de 2.000 kişilik bir personel istihdam ediyor.

Özellikle Asya pazarına yönelik ürünler için Ar-Ge merkezini de içeren genel merkez, Waigaoqiao (Şanghay) serbest ticaret bölgesinde, üretim tesisleri ise Nanhui (Şangay), Xi’an ve Qingdao’da yer alıyor.

Nürnberger, yeni görevinde Başkan ve CEO olarak ebm-papst Çin’in sorumluluğunu üstlenmeye devam edecek.

tobias-arndtThomas Nürnberger’in Mulfingen’e ve Yönetim Kurulu’na atanmasının ardından, 1 Temmuz 2021 itibarıyla Tobias Arndt, ebm-papst Çin’in Genel Müdürü olarak görevi devralacak ve bu görevde, doğrudan Thomas Nürnberger’e rapor verecek.

Tobias Arndt, 2010 yılından bu yana Mulfingen’de ebm-papst’te çeşitli yönetim pozisyonlarında ve son olarak Lojistik Direktörü olarak çalıştı.