Header Reklam

Testo’nun Üç Ürünü Alman Tasarım Ödülü Aldı

23 Ocak 2020

Testo, 2019 Alman Tasarım Ödülü sunumunda üç ödüle hak kazandı: testo 300 baca gazı analizörü, testo 400 çok amaçlı hava hızı&iç hava kalitesi ölçüm cihazı ve iklimlendirme, soğutma, havalandırma için testo Akıllı Problar "Mükemmel Ürün Tasarımı" kategorisinde 2020 Alman Tasarım Ödülü sahibi oldu. Testo’nun CEO’su Burkart Knospe şunları söyledi: “Bu ödülü almaktan son derece memnunuz, çünkü müşterilerimizin kolayca ve pratik şekilde çalışabilecekleri cazip ürünler oluşturmak için sürekli çalışıyoruz." 
Alman Tasarım Ödülü, 1953 yılında Alman Federal Meclisinin inisiyatifi üzerine bir vakıf olarak kurulan, bugün tasarımla katma değer yaratmayı amaçlayan, tüm sektörlerde endüstriyi destekleyen Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen uluslararası seçkin bir ödüldür. Her yıl, ürün ve iletişim tasarım alanlarından gelen birinci sınıf başvurular ödüllendirilmekte ve her biri, kendi tasarımları açısından uluslararası tasarım alanında çığır açmaktadır. 2012 yılında başlatılan Alman Tasarım Ödülü, dünya çapında en tanınmış tasarım yarışmalarından biridir ve yüksek bir üne sahiptir. Burkart Knospe, “Alman Tasarım Ödülü'nün belirlediği yüksek standartlar nedeniyle bu ödülü almaktan özellikle memnunuz” diyor.
Ölçüm cihazları, son yıllarda çeşitli müşteri ihtiyaçlarına daha iyi çözümler sunabilmek için geliştirilmiştir. Zarif ve ergonomik tasarımı yüksek hassasiyetli ölçüm ve akıllı teknoloji ile birleştirir. testo 300'ün modern tasarımı, ölçüm tekniğindeki on yılların deneyimini akıllı dokunma teknolojisi ve net hatlarla birleştirerek ısıtma teknisyenleri için ergonomik ve yenilikçi bir ölçüm cihazı oluşturur. Yüksek hassasiyetli ölçüm verileri, akıllı uygulamayı kullanarak doğrudan HD ekran üzerinden e-posta veya Bluetooth yoluyla gönderilebilir. testo 400, tüm iklimlendirme profesyonelleri için hem verimli hem de estetik bir ortaktır. Yüksek kaliteli ölçüm teknolojisi, akıllı ölçüm asistanları, çok yönlü dokümantasyon seçenekleri ve kapsamlı prob seçimi sunar. Klima-havalandırma ölçüm cihazının akıllı dokunma teknolojisi, net ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. testo Akıllı Problar ile klima, soğutma ve ısıtma teknisyenleri her zamankinden daha mobil bir şekilde ölçüm yapabilir. Ergonomik, fonksiyonel tasarımlı kompakt ölçüm cihazları, kullanıcının kendi akıllı telefonuyla Bluetooth üzerinden çalıştırılabilir. Sezgisel uygulama, önemli rakamları kaydeder ve ölçüm verilerinin değerlendirilmesine yardımcı olmak için otomatik olarak grafik desteği sağlar.