Tesisat Klima'92 Fuarı

05 Aralık 1992 Dergi: Aralık-1992

Interteks A.Ş. tarafından düzenlenen Tesisat Klima'92 Fuarı 5-8 Kasım tarihlerinde İstanbul Hilton Exhibition Center'da yapıldı. Bu fuarla birlikte Doğa Bilim ve Çevre Teknik'92 Fuarı da düzenlendi.

Dergimizin de katıldığı fuara katılan firmalar, kurum ve kuruluşlar şunlardı :

Abka, Aquatherm-Germany, Arduman, Buderus-Germany, Carrier-UK, Cuenod Thermotechnique-France, Dec International-Hollanda, De Dietrich-France, Elicent, Elmor, Erensan, Gökçe Brülör, Gelişim Yeşil Boru, Isısan, Isıyer, Itek, İzocam, Klinger Yakacık, M.A.N.-Germany, NMC Kenmore-Belgium. NMC Hellas - Greece, Ode, Spirax Sarco Yakacık, Superlit, Supermatik, Termo Buhar, Termodinamik, Türk Demir Döküm, Vaillant, Ygnis Kessel - Switzerland, Wirsbo Isıyer, Xpelair-U.K.

Çok sayıda ziyaretçinin izlediği fuar kapsamında ısıtma ve soğutma teknikleri ve donanımı, havalandırma ve klimatizasyon konusundaki son yenilikler, sıhhi tesisat ve armatürleri tesisat borulan ve fitingsler, doğal gaz, güneş enerjisi ve enerji tasarruf teknikleri, soğuk hava depoları, ka¬zanlar, pompa ve hidroforlar, elektrik tesisatı, ısı ve seviye kontrol elektrik tesisatı, ısı ve seviye kontrol cihazları ve kontrol panoları, izolasyon teknik ve malzemeleri yer alıyordu.