Header Reklam
Header Reklam

Systemair AB Grup Yönetimini Değiştiriyor

06 Şubat 2024
Systemair AB Grup Yönetimini Değiştiriyor

Systemair, kârlılık ve artan büyümeye odaklanarak genişleme aşamasını sürdürüyor. Ulrika Hellman, 5 Şubat'tan itibaren satın almalar, şirket entegrasyonu ve iş geliştirmeden sorumlu yeni M&A Başkan Yardımcısı ve Systemair Grup Yönetiminin bir üyesi oldu. Ulrika Hellman, 2023'te ayrılan Janni Weber'in yerini alacak. 
Ulrika Hellman, ASSA Abloy Global Solutions'dan M&A ve İş Geliştirme Başkanı olarak gelmekte olup daha önce AddLife, Sandvik Materials Technology, Swedbank ve Telia Company'de çalıştı.
Systemair CEO'su Roland Kasper; “Ulrika, birleşme ve satın almalar konusunda geniş bir deneyime sahiptir ve Systemair'in sürekli büyümesi için önemli bir varlık olacak değerli uzmanlığıyla katkıda bulunacaktır. Ulrika, satın almalar, kurumsal entegrasyon ve iş geliştirmeden sorumlu olacak" diyor. 
5 Şubat 2024 tarihinden itibaren Systemair'deki grup yönetimi; Anders Gustafsson - Küresel Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı, Ulrika Hellman - M&A Başkan Yardımcısı, Björn-Osvald Skandsen - Pazarlama Başkan Yardımcısı, Olle Glassel - Satış Başkan Yardımcısı, Anders Ulff - CFO ve Roland Kasper - CEO'dan oluşacak.