Header Reklam
Header Reklam

SOSİAD Dünya Soğutma Günü’nü Çevrimiçi Etkinlikle Kutlayacak

23 Haziran 2021
SOSİAD Dünya Soğutma Günü’nü Çevrimiçi Etkinlikle Kutlayacak

Her yıl 26 Haziran günü kutlanan Dünya Soğutma Günü etkinlikleri çerçevesinde SOSİAD (Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği), 2021 yılının teması “Soğutmanın Şampiyonları: Daha İyi Bir Dünya için Saygın Kariyer” ile bir web seminer düzenliyor. 

Web seminer soğutma sektöründeki cazip kariyer fırsatlarına dikkat çekerek endüstrinin giderek artan ihtiyacı olan nitelikli iş gücü yaratmak amacıyla gerçekleştirilecek olup bu tema tüm dünyada çeşitli etkinliklerle ele alınacak.

25 Haziran Cuma günü saat 10.00 - 12.00 aralığında, SOSİAD Genel Sekreteri Hayati Can moderatörlüğünde yapılacak olan web seminer SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Karakuş, ISKAV Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet ve ESSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Tuncer Erdoğmuş’un açılış konuşmaları ile başlayacak. 

Sektördeki kariyer fırsatlarına değinmek üzere; İstanbul İl Milli Eğitim Mesleki Eğitimden Sorumlu Müdür Yardımcısı Serkan Gür, SOSİAD Onursal Üyesi Dr. Kadir İsa, Alarko Carrier İnsan Kaynakları Müdürü Elif Çağlar Saygılı ve ESSİAD Onursal Üyesi Turan Erkan’ın sunumlarını yapacak olup web seminer soruların yanıtlanması ile son bulacak.

Etkinlik katılımcılarının e-posta adreslerine Friterm firması tarafından hazırlanan “Soğutma Sistemleri ve Servis Uygulamaları” kitabı, PDF format ile gönderilecek.

Etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayınız.

sosiad-26-haziran-dunya-sogutma-gunu