Header Reklam
Header Reklam

SHK ESSEN 2022 HVAC Profesyonellerinin Buluşma Noktası Olacak

15 Mayıs 2022 Dergi: Mayıs-2022
SHK ESSEN 2022  HVAC Profesyonellerinin Buluşma Noktası Olacak

50 yılı aşkın süredir sanitasyon, ısıtma, iklimlendirme ve dijital bina yönetimine yönelik tüm ürün gruplarını barındıran dünyanın en önemli ticari fuarlarından SHK Essen bu yıl 06 – 09 Eylül 2022 tarihleri arasında Messe Essen’de düzenlenecek.

Ekonominin son derece canlı olduğu Kuzey Ren – Vestfalya bölgesinin yanı sıra Almanya ve başta komşu ülkeler Belçika, Hollanda ve Fransa olmak üzere tüm dünyadan ziyaretçileri ağırlayacak olan SHK Essen katılımcılarına eşsiz ihracat fırsatları sunacak. 

Her iki senede bir düzenlenen fuar, global HVAC pazarında büyük rekabet gücüne sahip firmaların yeni iş birliklerine imza atacağı ve ihracat hacmini genişleteceği önemli bir ticari platform. 

2018 yılında 71.800 m2 sergileme alanı üzerinde Almanya, İtalya, Hollanda, Avusturya, Türkiye, Fransa başta olmak üzere toplam 16 ülkeden 562 katılımcıyı 34.402 ziyaretçiyle buluşturan SHK Essen küresel HVAC endüstrisine büyük bir ivme kazandırdı.

Isıtma soğutma teknolojileri ve ekipmanlarından iklimlendirme ve havalandırma ekipmanlarına, sanitasyon ürün ve teknolojilerinden havuz ve sauna ekipmanlarına, su arıtma sistemlerinden banyo ve lavabo armatürlerine, alternatif ve yenilenebilir enerji çözümlerinden yalıtım teknolojilerine kadar HVAC sistemlerinin tüm alanlarını temsil eden SHK Essen 2022, ayrıca iç mekan hijyenine odaklanacak. 6. Alman İç Mekan Hijyeni Forumu ve Salon 6'daki İçme Suyu Buluşma Noktası Forumu uzmanları bir araya getirecek. "Startups@SHK ESSEN" mottosu altında yenilikçi girişimciler, HVAC sektörüne yönelik gelişmelerini ve ürünlerini ilk kez SHK Essen Fuarında, Salon 2'de sunacak.

Fuar katılım şartları hakkında daha fazla bilgi almak için;

SHK Essen Türkiye temsilcisi ISTexpo Fuarcılık

T: +90 (212) 275 82 83

info@istexpo.com

www.istexpo.com


Etiketler