Header Reklam
Header Reklam

SHK+E ESSEN Fuarının Bilet Satışları Başladı

19 Şubat 2024
SHK+E ESSEN Fuarının Bilet Satışları Başladı

SHK+E ESSEN, 19 - 22 Mart tarihleri arasında Messe Essen'de gerçekleşecek. 17 ülkeden yaklaşık 300 katılımcı, sıhhi tesisat, ısıtma, iklimlendirme ve elektrik alanlarındaki ticaret fuarında yeni ürün ve hizmetlerini sunacak. SHK+E ESSEN; HVAC profesyonellerinin potansiyel müşterileri için yeni bina teknolojileri hakkında bilgi edinmeleri için eşsiz bir fırsat sunacak. Satışa çıkan biletleri www.shke-essen.de adresinden edinebilmek mümkün. Ticaret fuarı için normal günlük bilet fiyatı 22 Euro iken stajyerler ve öğrenciler sadece 12 Euro ödeyecek.

Fuarın destekleyen kuruluşu SHK NRW ticaret birliğinin yeni seçilen Genel Müdürü Frank Hehl şöyle diyor: "Sektör, politika tarafındaki pek çok hareketlilikle birlikte bir yılı aşkın bir süreyi geride bıraktı. SHK+E ESSEN'de üreticiler çözümlerini sunuyor ve cazip destek programı, yeni gerekliliklerin ve düzenlemelerin pratikte uygulanmasına ilişkin güncellemeler sunuyor."

Proje Müdürü Torben Brinkmann şunu söylüyor: "SHK+E ESSEN'in gücü sektöre olan yakınlığıdır. Ticaret, planlama ve mimarlık alanlarındaki profesyonellerin nelerle ilgilendiğini biliyoruz. Şu anda bunlar öncelikli olarak sektörler arası çözümlerdir. Isı pompasının başlangıç noktası olarak alındığı ısı, elektrik ve mobilitenin verimli entegrasyonunun yanı sıra verimli kurulum teknolojileri de fuarda yer alıyor."

Yarının bina teknolojileri beş salonda sergilenecek

SHK+E ESSEN ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi, elektrik (Salon 1 ve 3) ile sıhhi tesisat, su teknolojisi (Salon 6) alanlarına bölünmüştür. Ayrıca inovasyon ve enformasyonun (Salon 2) yanı sıra aletler, işletim ekipmanları ve mobilite Salon 2 ve Galeria’da olacak. Önemli üreticilerin teknoloji sunumlarına ek olarak ziyaretçiler, eğitim, dijitalleşme, içme suyu ve bina teknolojisinin geleceği konularında çeşitli uzman forumları da izleyebilecek.

SHK+E ESSEN 19 Mart Salı'dan 21 Mart Perşembe'ye kadar sabah 9'dan akşam 5'e kadar ve 22 Mart Cuma günü sabah 9'dan akşam 3'e kadar açıktır. Optimum hazırlık için, güncel katılımcı listesinin yanı sıra ürün ve hizmet yelpazesi ve program hakkında daha fazla bilgi www.shke-essen.de adresinde mevcut.


Etiketler