Header Reklam

Serkon 2021 Yılında Sektöre Yenilikleri ile Damga Vuracak

07 Ocak 2021

1992 yılından beri mekanik tesisat malzemeleri satışı yapmakta olan Serkon A.Ş. son aylarda yaptığı yeniliklerle sektörde tekrardan adını duyurmaya, tedarikçisi olduğu tüm müşterilerine satış öncesi ve sonrasında verdiği hizmetler ile farkını bir kez daha göstermeye hazırlanıyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren Wilo, Rehau, Buderus gibi dünyaca ünlü tesisat ürünlerinin en önemli tedarikçileri arasında yer alan Serkon A.Ş. 2021 yılına yenilikleri ile girmeye hazırlanıyor. 

Öncelikle insan kaynağı ve dijital pazarlama faaliyetlerine önem verdiklerini vurgulayan Serkon A.Ş. firma ortağı Fahrettin Altıntaş, Serkon’un yenilikleri ile 2021 yılında sektörün ilgi odağı olacağını belirtti. Altıntaş, pandemi süreci ve öncesindeki ekonomik daralmanın etkilerinin sektörde de yaşandığını, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Altıntaş, Serkon’un yenilikleri ile sektörün en köklü tedarikçilerinden biri olarak müşterilerine verdikleri hizmet kalitesini sadece satış sürecinde değil, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile daha yükseğe taşıyacaklarının altını çizdi.