Header Reklam

S&P Akademi’de Eğitimler 21 Eylül Çarşamba Günü Başlıyor

16 Eylül 2022
S&P Akademi’de Eğitimler 21 Eylül Çarşamba Günü Başlıyor S&P Akademi’de eğitimler, 21 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek "Fanlar, Fanlı Cihazlar, Fan Seçimi ve Kanunları, Fanlarda Debi Kontrolü" eğitimi ile başlıyor.

Eğitim boyunca; fanın tanımı yapılır ve fanlar hakkında genel bilgiler verilir. 

Aksiyal ve radyal fanlar, kanatları öne eğik, geriye eğik, radyal ve airfoil kanatlı fanlar, motora direkt veya kayış-kasnakla bağlı fanlar, kullanım yerine göre fanlar; iç ortam, kanal, baca ve çatı fanları, endüstriyel fanlar, özel amaçlı fanlar; jetfan, yangın-duman fanları, patlama dirençli fanlar, davlumbaz fanları, kanal tipi sığınak fanları, plastik fanlar, plug fanlar gibi birçok fan çeşidi hakkında bilgiler detaylarıyla açıklanır. 

Fanlı cihazlar; ısı geri kazanım cihazları, hava perdeleri, fan seçimi için gereken bilgiler, verim, sistem eğrisi, fanın çalışma noktası, paralel ve seri bağlı fanlar, fan kanunları, fanlarda debi kontrolü, mekanik kontroller, hız anahtarları, inverterler gibi konular yer alır.
Ücretsiz ve yüz yüze gerçekleştirilecek eğitimlere 3 defa katılan herkese "Pratik Havalandırma Kılavuzu" hediye edilecek.

Adres: Beysan Sanayi Sitesi Fuar Caddesi No: 8 Haramidere / İstanbul
 

Etiketler


Slider Altına