Header Reklam

REHVA Brüksel Zirvesi, 4-5 Kasım’da

19 Ağustos 2019 Dergi: Eylül-2019

REHVA Brüksel Zirvesi’nin üçüncüsü, 4-5 Kasım 2019 tarihlerinde Brüksel’de gerçekleşecek. Etkinliğin ilk günü Maison des Associations Internationales, ikinci günü ise Sofitel Brussels Le Louise Oteli’nde yapılacak.
Bu yıl konferansın ana başlığı “2050 yılına kadar sağlıklı, sıfır karbonlu binalar sunmak”. Konferansın ikinci günü, çeşitli oturumlarda yüksek performanslı ve sağlıklı binalara sahip dekarbonize bir ekonomi için AB politikaları sunulacak. Amaç, HVAC ve inşaat sektöründe bu iddialı hedefe ulaşmak için pratik uygulamalara odaklanmak için neyin gerekli olduğunu tartışmak olacak. Zirvede, REHVA üyelerine açık birkaç komite toplantısı ile REHVA’nın en son faaliyetlerinin sunumuna yer verilecek ve CEN-EPB standartları konusunda AB düzeyinde profesyonel yeterlilik şeması oluşturulmasına yönelik AB proje atölyeleri düzenlenecek.
4 Kasım Pazartesi günü, Maison des Associations Internationales’ta REHVA üyeleri için REHVA Komiteleri Toplantıları yapılacak. Bunu, katılımcılara açık Sofitel Brussels Le Louise Hotel’de düzenlenecek geleneksel bir akşam yemeği izleyecek.
5 Kasım Salı günü, “2050 yılına kadar sağlıklı, sıfır karbonlu binalar sunmak” konulu REHVA Konferansı düzenlenecek. Konferansın iki oturumu arasındaki öğle yemeği Sofitel Brussels Le Louise Hotel’de yapılacak.