Header Reklam
Header Reklam

Refrigeration2030 Etkinliği için Soğutma Sektörü Uzmanlarına Paris Ev Sahipliği Yapacak

06 Nisan 2017 Dergi: Mayıs-2017
Refrigeration2030 Etkinliği için Soğutma Sektörü Uzmanlarına Paris Ev Sahipliği Yapacak

Eurovent ve Uniclima, endüstriyel ve ticari soğutma, proses soğutma ve gıda soğuk zinciri konularındaki gelişmeler ve yeni eğilimleri içeren etkileşimli forumlar düzenliyor.

Eurovent Derneği ve Uniclima1 17 Mayıs 2016 tarihinde Paris’te Refrigeration2030 etkileşimli forumunu düzenleyeceğini açıklamıştı.

Bu etkinlik sektörde büyük ilgi gördü ve AFCE2, AFF3 , AICVF4 ve PERIFEM5 gibi organizasyonlar tarafından da desteklendi. Etkinliğe Avrupa’nın önde gelen sektör temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.

Refrigeration2030’un, endüstriyel ve ticari soğutma, proses soğutma ve gıda soğuk zinciri teknolojilerinde, üreticiler, yapı müşavirleri, müteahhitler, tasarımcılar, planlamacılar, enerji yöneticileri, yasa yapıcılar, süpermarket zincirleri, meslek örgütleri ve diğer ilgililer için katma değer sağlayacak ileri görüşlü bir seminer programı bulunuyor.

Avrupa Birliği 2030 hedeflerini birleştirmekte ve teknolojilerin ve mevzuatın o zamana kadar nasıl adapte olabileceğini ve geliştireceğini ayrıntılı bir şekilde ortaya koymaktadır. Refrigeration2030, Avrupa Birliği’nin 2030 hedeflerini ve teknolojilerin nasıl gelişeceği, yasal düzenlemelerin, o zamana kadar nasıl adapte edileceği konusunda detayları ortaya koyacak.

Uniclima Genel Sekreteri Jean-Paul Ouin; “Amacımız, katılımcıları endüstrimizin, ürünlerin ve yasal düzenlemelerin 2030 yılına doğru nereye doğru gittiği konusunda bilgilendirmektir. Böylelikle gidişatı göreceğiz, ama Eurovent Derneği ile Uniclima arasındaki bu ilk ortak etkinlik vasıtasıyla soğutma sektörünü etkileyen gelişmeleri eleştirel bir şekilde yansıtmış olacağız” diyor.

Eurovent Derneği Genel Sekreteri Felix Van Eyken de konuya ilişkin şunları söyledi: “Eurovent Derneği misyonu itibarıyla her zaman üyelerimize ve sektörümüze gelecekteki olası beklentiler ve potansiyel gelişmeler hakkında bilgi aktarır ve değişen bir Avrupa ve küresel çevre için önceden adapte olabilmelerine yardımcı olmaya çalışır. Refrigeration2030 ile vizyonumuzu sektörümüzün kilit uzmanlarıyla birlikte doğrudan yansıtmayı hedefliyoruz”. Detaylı program ve kayıt için www.refrigeration2030.eu sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kayıt ücreti 60 Euro’dur. Kayıtlar, ilk 80 kişinin kaydından sonra kapanacaktır. Refrigeration2030 Interclima+Elec (7-10 Kasım 2017, Parc des Expositions, Paris) fuarı tarafından da desteklenmektedir. Interclima+Elec ticari binalarda ve konutlarda akıllı çözümler, ısıl konfor, enerji verimliliği, yenilenebilir enerjili sistemler konularında çözümleri ve çözüm ortaklarını seçmek için sektörün karar verici konumda olan uzmanları ve uygulamacıları bir araya getiren önemli bir platformdur.  

1Fransız Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Endüstrisi Derneği

2Fransız Soğutma, İklimlendirme ve Çevre Ortaklığı

3Fransız Soğutma Derneği

4Fransız HVACR Mühendisleri Derneği

5Fransız Perakende ve Dağıtım Teknik Derneği