Header Reklam

Real Alternatives 4 LIFE Projesi 2021 Yılı İlk Paydaşlar Toplantısı Yapıldı

11 Mayıs 2021 Dergi: Mayıs-2021
Real Alternatives 4 LIFE Projesi 2021 Yılı İlk Paydaşlar Toplantısı Yapıldı

Real Alternatives Konsorsiyumu, 21 ülkeden katılımcılarıyla beraber ülkemizden de SOSİAD’ın yer aldığı olağan toplantısını 24 Mart 2021’de gerçekleştirdi.

Real Alternatives eğitimleri ve sertifika sınavı sunan ülkeler arasına Kanada’dan MOPIA (Manitoba Ozone Protection Industry Association)’nın katılımıyla konsorsiyum büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Real Alternatives konsorsiyumunun kurucu ortaklarından olan AREA, AB F-Gaz yönetmeliği revizyon çalışmalarına ilişkin önerilerini de (area-eur.be/news/extending-f-gas-certification-scheme-alternative-refrigerants) bu toplantıda masaya yatırdı.

REAL Alternatives, hem e-öğrenme hem de uygulamalı eğitimler yoluyla alternatif ve doğal soğutkanlar için öğrenme ve sertifika fırsatları sunuyor. Program şu ana kadar üye ülkelerdeki yetkili merkezler vasıtasıyla 1.000’den fazla sertifika üretmiş ve e-öğrenme platformu vasıtasıyla 7.000’den fazla kullanıcıya ulaştı.

Ücretsiz olarak Türkçe eğitim alabileceğiniz program için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: realalternatives.eu Slider Altına