Header

Ode Grubunda Satış Semineri Verildi

05 Şubat 1995 Dergi: Şubat-1995

Yalıtım alanında temsilcilik, satış ve uygulamada gösterdiği performansıyla dikkatleri çeken ODE Mühendislik firma içi eğitim çalışmalarına da önem veriyor. Geçen yıl gerek kullanıcılara yönelik tanıtım seminerleri, gerekse satış ekibine yönelik değerlendirme toplantıları düzenleyen firma 1995 yılında da eğitim çalışmalarına devam ediyor. Başarının altında iyi bir organizasyon, bilinçli, eğitilmiş bir kadro ve çağdaş yöntemlerin aranması gerektiğine değinen Ode Mühendislik Genel Müdürü Orhan Turan "Bu gibi seminerlerimiz devam edecek, firmamız tüketiciye yönelik tanıtıma önem verdiği gibi kadromuzun yeni bilgi ve tekniklerle güçlenmesine de önem vermektedir" dedi.

Ode Mühendislik merkez adresinde 11 Şubat 1995 Cumartesi günü gerçekleştirilen Prof. İsmet Barutçugil'in "Temel Satış Teknikleri" konulu seminerine firmanın İstanbul kadrosu, İzmir, Antalya ve Eskişehir şubelerinde görevli satış elemanları katıldı. Seminerin konuları şu başlıklardan oluştu; - Değişen pazar ve rekabet koşullan- Müşteri tipleri ve özellikleri- Satış aşamaları- Etkili sunuş teknikleri- İtirazı karşılama ve ikna etme yöntemleri.

Satışa yönelik son derece gerekli bilgileri içeren seminer sonunda görüştüğümüz satış müdürü Levent Yaşmut "firmamız çağdaş ve dinamik bir yapıda olduğundan eğitime, tanıtıma ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Satış ekibimiz bu bilinçle programlı olarak yeni dönemde de önemli başarılar elde edecektir" dedi.


Etiketler