Header Reklam

ODE Bayi Toplantısı Romanya'da Yapıldı

05 Nisan 2004 Dergi: Nisan-2004
ODE Bayi Toplantısı Romanya'da Yapıldı

ODE’nin yedinci bayi toplantısı Romanya’nın ünlü kayak merkezi Poiana Braşov’da düzenlendi. Dört günlük seyahatin ilk gününde, başkent Bükreş’de bulunan parlamento binası, başbakanlık sarayı ziyaret edildi. Gezinin ikinci durağı Romanya’nın kuzeyinden doğusuna kadar uzanan Karpat dağlarında bulunan ve Avrupa’nın önemli kayak merkezleri arasında yer alan Poiana Braşov oldu.
Gezinin ikinci gününde Türkiye ve dünya ekonomisi, yalıtım sektörü ve ODE konularının ele alındığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda ilk olarak, ODE  Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan söz aldı. Orhan Turan konuşmasının ilk bölümünde, dünyada yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler ile bunların Türkiye ekonomisine yansımalarından bahsetti. Türk inşaat sektörünün içinde bulunduğu durum ve yalıtım sektöründeki gelişmeler ise Orhan Turan’ın konuşmasının ikinci bölümünü oluşturdu. Toplantıda daha sonra, ODE Ürün Grup Sorumlusu Cenk Tekin bir sunum yaptı. Cenk Tekin sunumda; ODE’nin yalıtım sektöründeki yeri ve firmanın sunduğu ürünler hakkında bilgiler verdi.
Toplantının ardından bayiler şehrin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettiler. Gezinin son gününde düzenlenen gala yemeğinde başarılı bayilere plaketleri törenle verildi.Slider Altına