Header Reklam

Net Sıfır Emisyona Giden Yol: eurammon Sempozyumu 2021

25 Nisan 2021 Dergi: Mayıs-2021
Net Sıfır Emisyona Giden Yol: eurammon Sempozyumu 2021

Net sıfır emisyonlara giden yol “doğal” soğutucu akışkanlar, eurammon tarafından bu yılki sempozyumun teması olacak.

Devam eden koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle, eurammon Sempozyumu 2021 bu yıl 14-18 Haziran tarihleri arasında yine çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Bu yılki sempozyumda ele alınacak temel konu; verimli, iklim dostu soğutmanın enerji sektörünün net sıfır emisyonlara geçişini ne kadar destekleyebileceği olacak.

Sempozyum aynı zamanda verimli soğutma / iklimlendirme teknolojisi ile enerjinin nasıl azaltılacağı, doğal soğutucu akışkanlar ve RACHP alanında eğitim, yiyecek ve içecek üretimi için soğutma ve ısıtma gibi önemli konuları da ele alacak.

eurammon’un yönlendirme komitesi başkanı ve Star Refrigeration’da satış ve pazarlama müdürü olan Rob Lamb, “Birinci sınıf konuşmacılar gelmeyi çoktan kabul ettiler. Örneğin, Evapco Europe BVBA’dan Jelle Wagelmans, gıda üretimi ve ofis binalarında buz depolama konusuna odaklanacak ve özel çözümler sunacak, Danfoss A / S’den Tine Frederiksen ise ‘Süpermarketlerde enerji, veri izleme ve kontrol’ konusunda sunum yapacak” dedi ve “Bu iki ve diğer heyecan verici uzmanlar, önümüzdeki zorluklara ve halihazırda var olan çözümlere bir göz atmak için bize katılacaklar” diye ekledi.

Geçen yılki etkinlik, altı gün boyunca yaklaşık 500 katılımcı tarafından ilgiyle izlenmişti. Slider Altına