Header Reklam

Naci Şahin’den Eurovent’e Veda

13 Mayıs 2021 Dergi: Haziran-2021
Naci Şahin’den Eurovent’e Veda

2018-2021 dönemi Eurovent Başkanı Naci Şahin, Eurovent Yönetim Kurulu’nda geçirdiği zamanla ilgili görüşlerini paylaştı.

Naci Şahin veda mesajında şunları söyledi: “10 yıllık Yönetim Kurulu Üyeliği ve 3 yıl Başkanlık görevinden sonra ayrılma vaktim geldi. Eurovent Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı olma fırsatına sahip olduğum için kendimi ne kadar ayrıcalıklı hissettiğimi söylemeliyim. Hepinizle iletişim halinde olmayı umuyorum ve hepiniz için her zaman hazır olacağım. Eurovent ailesine, İSKİD’e ve şirketim Friterm’e bu süreçte bana verdikleri destek ve duydukları güven için teşekkür ederim. Başkanlık dönemime başladığımda 6 maddelik bir planımız vardı:

  • Eurovent’in Brüksel’deki ayak izini daha da güçlendirmek ve yönetim kurulu üyelerimle yakın işbirliği içinde olmak
  • Türkiye ve Avrupa HVACR endüstrisi arasındaki ilişkileri artırmak
  • Eurovent’in uluslararası faaliyetlerini daha da profesyonelleştirmek ve yoğunlaştırmak
  • Orta ve Doğu Avrupa’daki üyelik tabanımızı genişletmek ve Güneydoğu Avrupa’ya odaklanmak
  • Hem Avrupa’da hem de uluslararası alanda net hedeflerle Eurovent için uzun vadeli bir vizyon geliştirmek
  • Finansal tabanımızı güçlendirmek

Bu faaliyetler Genel Kurul toplantısında iyi anlatılmıştı, bu yüzden tekrar etmeyeceğim. COVID-19 salgını nedeniyle bu planlardan bazıları maalesef gerçekleşemedi. Bu arada Eurovent, Birliğin ve tüm Eurovent grubunun gelecekteki yönetimine odaklanmaya karar verdi. Başarılı iş için üyelere teşekkür ederim. Geçen yıl EUROVENTSUMMIT’e Türkiye’de ev sahipliği yapmayı planladık ve maalesef eşi görülmemiş salgın nedeniyle ertelendi. Yine de durum elverdiğinde, umarım hepiniz Türkiye’ye gelebilir ve önemli endüstri konularını tartışırken güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Konuşmamı minnettarlıkla bitirmek istiyorum. Bu vesileyle Kurul’daki tüm meslektaşlarıma, Genel Sekreterimiz Felix’e ve tüm Eurovent ekibine teşekkür etmek istiyorum. Eurovent alt birimlerinin yönetim kurulu üyelerine ve yöneticilerine de teşekkür etmek istiyorum. Onların yardımı olmasaydı işim çok daha zor olabilirdi. Son olarak, Eurovent’i daha da iyi hale getirmek için görevi devralacak olan bir sonraki Başkan ve Yönetim Kurulu’na başarılar diliyorum.”


Etiketler