Header Reklam
Header Reklam

Mostra Convegno Expocomfort Yine Ertelendi

18 Ocak 2022 Dergi: Şubat-2022
Mostra Convegno Expocomfort Yine Ertelendi

42. MCE - Mostra Convegno Expocomfort yaz başına ertelendi.

Mart ayında gerçekleşmesi planlanan Mostra Convegno Expocomfort (MCE), koronavirüs pandemisi nedeniyle bu kez Haziran ayının sonuna ertelendi. 

Pandemi ile ilgili İtalyan ve uluslararası verileri dikkatle izledikten sonra fuar organizatörü Reed Exhibitions, fuarı ertelemeye karar verdiğini açıkladı. Fuar, 28 Haziran-1 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenecek şekilde yeniden planlandı.

Organizatör, bugün itibarıyla rezerve edilen fuar alanlarının %90’ı ve 1.400’ün üzerinde katılımcı ile MCE’nin, ilişkiler ve stratejik iş birlikleri kurmak için kaçırılmaması gereken bir platform olduğunu söyledi.

Reed Exhibition tarafından yapılan açıklamaya göre; fuar katılan tüm profesyonellere eksiksiz, tatmin edici ve güvenli bir deneyim sunmak için yaz sezonunun daha kolay uluslararası seyahatlere ve daha güvenli etkileşimlere izin vermesi sebebiyle Haziran sonunda yeniden planlandı.

2020 fuarı başlangıçta koronavirüsün başlamasından sonra Eylül 2020’ye ertelenmiş ve sonunda iptal edilmişti. Bu yılki etkinliğin ise 8-11 Mart tarihleri arasında Fiera Milano’da gerçekleşmesi planlanıyordu.