Header Reklam

Moog, Çalışan En Eski Moog Servo Valfini Bulmak için Yarışma Düzenliyor

05 Aralık 2015 Dergi: Aralık-2015
Moog, Çalışan En Eski Moog Servo Valfini Bulmak için Yarışma Düzenliyor

Moog Industrial Group Inc. halen çalışan en eski Moog servo valfini bulmak için yarışma düzenliyor. Bu amaçla 3 büyük ödülün yanı sıra her ay yapılacak çekilişle daha yeni valfleri olanlara da kazanma fırsatı sunuyor. Bu yarışma, Moog’un Avrupa’daki 50. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlediği etkinliklerden biri. Grubun Genel Müdürü Gary Parks: “Moog servo valflerin güvenilirliği bir efsanedir. Gaz türbinleri, endüstriyel makinalar ve demir-çelik uygulamaları gibi kritik alanlarda 25 yıldan fazla süre çalışan valf bulmak sık rastlanan bir durum değildir” açıklamasında bulunuyor.

1951’de William C. Moog Jr. pazarlama için ilk servo valfi geliştirmişti. Bu valf dijital veya analog sinyali hidrolik basınca çevirmekteydi. Gary Parks, “Avrupa’daki yıldönümümüzle birlikte güvenirliğimizi de kutluyoruz ve halen çalışmaya devam eden en eski Moog servo valfini bulmak için müşterilerimizin bu eğlenceli yarışmaya katılmasını umut ediyoruz” diyor. Yarışma, halen çalışan herhangi bir makine üzerindeki Moog servo valfini bulan herkese açık. Yarışmanınkuralları ise şöyle:

  • Akıllı telefonunuz ile valfinizin fotoğrafını çekin, etiketindekiseri numarasınınokunabilmesine dikkat edin. Bu bilgileri Moog valfin imalat tarihini kontrol etmek için kullanacak.
  • http://oldestvalve.moogglobalsupport.com/  sitesinde fotoğrafı yükleyin ve kısa formu doldurun.

Birincilik ödülü 500 USD değerindeki Amazon hediye çeki, ikinci ve üçüncü en eski valf sahibi de Amazon hediye çekleri ile ödüllendirilecek. Ayrıca yeni Moog valfine sahip olan ya da birden fazla valf sahibi yarışmacılar da yapılacak aylık çekilişlere katılarak her biri 50 USD değerindeki 5 adet Amazon hediye çekinden birini kazanmak için yarışabilirler. Ayrıntılı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için http://oldestvalve.moogglobalsupport.com/ adresine başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışma 29 Şubat 2016 tarihinde bitiyor.


Etiketler


Slider Altına