Header Reklam

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile FORM’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

29 Haziran 2018 Dergi: Temmuz-2018

Form Şirketler Grubu ve Mitsubishi Heavy Industries, yeni bir işbirliği anlaşması imzalayarak 2011 yılından bu yana VRF klimalar ile devam eden birlikteliklerine, Mitsubishi Heavy’nin multi ve tüm split klimalarının satışına da eklediler. Temmuz 2018 itibarıyla Mitsubishi Heavy Industries’in split klima modellerinin de satışına başlayacak olan FORM, iklimlendirme sektöründe geniş ürün gamı ile müşterilerine entegre ısıtma-soğutma çözümleri sunacak.

Mitsubishi Heavy Industries split klimaların stil sahibi modelleri, Milano’da İtalyan Endüstri Tasarım Stüdyosu Tensa Sir tarafından özenle tasarlanıyor, gelişmiş Japon teknolojisi ile iç ortamlarda mükemmel hava konforu sağlıyor. Çevre dostu R32 soğutucu gazın kullanıldığı MHI split klimalar, klimalarda yaygın olarak kullanılan R410A’ya göre daha yüksek enerji verimliliği sunarken, küresel ısınmayla mücadelede diğer soğutuculara göre yüzde 70 daha yüksek performans sergiler. Mitsubishi Heavy split klimalar, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile de bütçe dostudur.

Form’un Mitsubishi Heavy bireysel klima satışına başlaması ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun, “İklimlendirme sektöründe 53 yıldır faaliyet gösteren ve sektörü birçok yenilikle tanıştıran dinamik bir firmayız. Firma olarak temel stratejimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun, en verimli ve uzun ömürlü sistem çözümleri sağlamak oldu. Mitsubishi Heavy Split, Multi Split ve Ticari Split Klimalarının ürün gamımız içerisinde yer almasıyla artık sektöre bireyselden merkezi sistem klimalara kadar tüm iklimlendirme çözümlerini sağlayacağız” dedi.