Header Reklam
Header Reklam

Mimsan, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde Ziyaretçilerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

19 Aralık 2023
Mimsan, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde Ziyaretçilerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

Enerji ve ısıtma sektörlerinin köklü firması Mimsan, 20-23 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Mimsan, zirve kapsamında Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) tarafından düzenlenecek ve aynı zamanda sponsoru olduğu “Endüstride ve Binalarda Kazan ve Basınçlı Kap” oturumunda da “enerjisini üreten mini termik santraller” konulu bir sunum gerçekleştirecek.
Mimsan, 20-23 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ‘Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’ne katılıyor.
Mimsan, ısıtma ve enerji sektörlerinin paydaşlarını buluşturacak olan sergide; ileri teknoloji kazan çözümleri, biyokütleden enerji santralleri, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemi ve çevre sorunlarının çözümündeki yeri hakkında bilgiler verecek. Mimsan, ayrıca ziyaretçiler ile biyokütleden enerji alanındaki projelerini ve bu alandaki teknolojik gücünü de paylaşacak.  
Mimsan, zirve kapsamında Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) tarafından düzenlenecek “Endüstride ve Binalarda Kazan ve Basınçlı Kap” oturumuna da sponsorluk ve sunum desteği ile katkı sağlayacak. 21 Aralık’ta saat 11:00’da düzenlenecek oturumda Mimsan Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan, “enerjisini üreten mini termik santraller” konulu bir sunum gerçekleştirecek. 
Mimsan Grup,  fuar süresince ziyaretçilerini salon 5’te bulunan B-7 numaralı standında ağırlayacak.