Header Reklam
Header Reklam

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı 25 Eylül’de Yapılacak

03 Eylül 2023 Dergi: Eylül-2023
Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı 25 Eylül’de Yapılacak

Bu yıl yedincisi düzenlenecek Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı, 25 Eylül Pazartesi günü Beşiktaş Deniz Müzesinde gerçekleştirilecek.

Son yıllarda daha sık gündeme gelen sağlıklı yapılar için bütünleşik tasarımın önemine vurgu yapmak, farklı disiplinlerden isimlerle mimari tasarımda iklimlendirmenin dünü bugünü ve yarınını konuşmak; enerji ekonomisi ile ilişkisini birlikte ele almak amacıyla İSKİD bünyesinde faaliyet gösteren Merkezi İklimlendirme Sistemleri Komisyonu tarafından düzenlenen Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansının açılış konuşmacısı Mesut Yar olacak. Saat 14.00’te kayıt ve ikramlarla başlayacak konferansın saat 15.00’te başlayacak birinci oturumu; Mimari Tasarımda İklimlendirme - Tasarım Süreci başlığını taşıyacak. Oturumda YBE Kurucu Ortağı ve Direktörü mimar And Akman, GMD Moskay Mühendislik Kurucu Ortağı Doç. Dr. Hakan Ercan, TTMD Başkanı Nermin Köroğlu Isın ve Kreatif Mimarlık Kurucu Ortağı mimar Aydan Volkan konuşmacı olarak yer alacak.

17.00’de başlayacak ve Mimari Tasarımda İklimlendirme - Uygulama Süreci başlığını taşıyacak ikinci oturumda ise Doğuş Hospitality and Retail Mekanik İşler Müdürü Kenan Çöllü, DEİK Türkiye-Kore İş Konseyi Üyesi Cem Kural ve HPP International İstanbul Ofis Direktörü ve Ortağı mimar Buğrahan Şirin konuşmacı olacak. Etkinlik Latilla Yatında verilecek  bir kokteyl ile son bulacak.

Katılım için http://www.yapimedya.com/etkinlik/mimari-tasarimda-iklimlendirme-konferansi adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.