Header Reklam

Messe Frankfurt, 2021 İlkbahar Takvimini Yeniledi: ISH, Dijital Ortamda Yapılacak

22 Eylül 2020
Messe Frankfurt, 2021 İlkbahar Takvimini Yeniledi: ISH, Dijital Ortamda Yapılacak

COVID-19 pandemisi sürecinin bir sonucu olarak, Messe Frankfurt, Ocak ve Mart 2021 tarihleri arasında Frankfurt fuar alanlarında fiziksel ticaret fuarlarını düzenlemeyecek. Şirket, yeni sinerjilere odaklanmak için bahar ticaret fuarı takvimini yeniliyor ve yeni dijital formatlarla ilgili detaylarını belirliyor.
Messe Frankfurt, kriz başladığından beri Çin'in çeşitli yerlerinde 13 büyük ticaret fuarı düzenledi. Ancak Almanya'da bu tür etkinliklerin yapılması, sergi salonlarının, insanların artan enfeksiyon riskine maruz kalmadan vakit geçirebilecekleri en güvenli kapalı binalar arasında olmasına rağmen maalesef şu anda mümkün değil. Salonlar sürekli olarak temiz hava ile beslenebilir ve kapsamlı hijyen konseptimizdeki önlemlerle bağlantılı olarak, ziyaretçiler ve katılımcılar Frankfurt fuar alanlarında güvenli bir şekilde iş görüşmelerini yapabilirler. Ancak, artık seyahat kısıtlamaları, şirketleri de sıkıştırdığı için, pandemi ile ilgili son gelişmeler ticaret fuarı müşterileri arasında artan belirsizliğe neden oluyor.
Messe Frankfurt Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Wolfgang Marzin: “Müşterilerimiz için erken bir tarihte karar vermemiz önemlidir, aksi takdirde 2021 yılı bahar dönemi ticaret fuarı hazırlıkları için müşterilerimizin, yatırım yapmaya başlama zamanı geldi. Messe Frankfurt, aldığı kararların, sergilenen endüstrilerin çıkarlarına hizmet etmesini sağlamak için müşterileriyle yakın çalışmaya devam edecek" dedi.
Bu nedenle Messe Frankfurt, Frankfurt için ilkbahar 2021 ticaret fuarı takvimini yenileyerek seyahat kısıtlamaları doğrultusunda dijital formatta etkinlikler planlıyor:
22-26 Mart 2021 tarihleri arasında ISH, Tamamen dijital bir etkinlik olarak yapılacak
ISH, sunulan çok çeşitli dijital özelliklerle 2021'de tamamen dijital bir etkinlik olarak gerçekleşecek. Bunlar arasında katılımcı sunumları (ürünler, bilgiler, videolar, iletişim kişileri, sohbet işlevleri ve bire bir video görüşmeleri), yapay zeka destekli olası satış yaratma için uygun iş ortakları sağlayan akıllı eşleştirme, katılımcılar ile çevrimiçi toplantılar, canlı yayınlar ve destek ekibinin rehberliğinde, isteğe bağlı yayınları bulunuyor. Daha fazla bilgi yakında duyurulacak.Slider Altına