Meccanotecnica Umbra S.p.A. , Megaseal Türkiye'yi satın aldı

25 Mart 2020 Dergi: Nisan-2020

9 Mart 2020'de Meccanotecnica Umbra S.p.A.(İtalya), Megaseal'i, (Türkiye) satın aldı. İşletmenin yeri ve faaliyetleri değişmeden kalacak ve Meccanotecnica Umbra (TÜRKİYE) adı altında faaliyet göstermeye devam edecek.
Satın alma ile Meccanotecnica Umbra'nın, endüstriyel, ev ve otomotiv uygulamalarındaki OEM'lerle 50 yılı aşkın uzmanlığından yararlanarak gelecek vaat eden Türkiye pazarında varlığını genişletmesini amaçlanıyor. Megaseal, son kullanıcı pazarında, seçkin bir ürün yelpazesi ile yerli ve yabancı müşterilerin beklentilerini aşan bir şekilde başarıyla hizmet veriyor. Meccanotecnica Umbra, Türkiye'de Sızdırmazlık Çözümlerinin dağıtımı için CARRARA S.p.A. ile devam eden sağlam ortaklığını güçlendirecek.
Meccanotecnica Umbra, endüstriyel uygulamalardan ev uygulamalarına ve otomobile kadar birçok pazara hizmet veren mekanik salmastra mühendisliği ve üretiminde uzmanlaşmış uluslararası bir gruptur. Küresel olarak İtalya, Almanya, İsveç, ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Çin, Hindistan ve şu anda Türkiye’deki yerlerinde faaliyet göstermektedir.