Header Reklam
Header Reklam

MCE, Yeni Yapılanması ve Görsel Kimliği ile Konumunu Güçlendiriyor

06 Aralık 2022
MCE, Yeni Yapılanması ve Görsel Kimliği ile Konumunu Güçlendiriyor

Reed Exhibitions Italia, RX Group tarafından bir yıl önce üstlenilen marka kimliğinin ve stratejik yapısının yeniden konumlandırılmasını tamamlayarak, RX Italy olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Mostra Convegno Expocomfort, bireyler, topluluklar ve organizasyonlar için iş kurma alanında faaliyet gösteren bir şirket olan RX tarafından yeniden yapılandırıldı. 43 endüstri sektöründe 22 ülkede 400'den fazla etkinlikte müşterilerin pazarlar, kaynak ürünler hakkında bilgi edinmelerine ve iş kurma prosedürlerini tamamlamalarına yardımcı olmak için verileri ve dijital ürünleri bir araya getiriyor. Şirket böylelikle yüz yüze etkinliklerin de gücünü artırııyor. RX, profesyonel ve ticari müşteriler için küresel bir bilgi tabanlı analitik ve karar verme araçları sağlayıcısı olan RELX'in bir parçasıdır.
RX Italy, "İş Kurma" faaliyetlerinin getirisinin altını çizdiği yeni bir işletme modeliyle çalışmalarına devam ediyor. 
"Konforun Ötesinde", MCE'nin ANGAISA toplantısında ortaya koyduğu ve yeni stratejik konumlandırmayı özetleyen yeni temasıdır. İnovasyon, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği; şu andan itibaren MCE 2024'e kadar RX Italy'nin organizasyonuyla HVACR, yenilenebilir enerji ve su dünyasına dair gerçekleştireceği bir dizi faaliyetin odak noktalarıdır. 
Sektörün prestijli organizasyonu MCE, küresel bir iş platformu olarak payını artırma yolunda ilerleyerek, her geçen gün genişleyen ve köklü değişimlere yön veren öncü rolüyle ufkunu da genişletti. Fuarda sektördeki şirketler yeni müşterilerle tanışıyor ve endüstriyel, konut ve ticari sektörlerde konforlu yaşam çözümleri ve sistemleri tasarlayan, kuran ve inşa edenlerle daha güçlü ilişkiler kuruyor. Bu yeni yaklaşım MCE’yi iki yılda bir düzenlenen etkinliğin ötesine götürerek, RX Italy desteğiyle yeni bir görünüm ve yeni bir konum kazandırıyor.
Yenilenen imajda hem geçmişin mirasını hem de gelecekteki evrime giden yolu kapsayan modern, dijital bir ruh kazandıran ilk değişiklik yapıldı. Markanın devamlılığı gözetilerek özellikle dijital kullanım için tasarımlar yenilendi. Sıcaklığı, suyu ve soğuğu belirtmek için ikonik turuncu/açık mavi/mavi renkler ve sağlam bir kimliği yansıtan, kullanım esnekliğinin ayırt edici özelliğini vurgulayan mavi arka plan aynı kaldı. Yeni "Konforun Ötesinde" teması, dünyayı etkileyen üç rehber olan "İnovasyon", "Sürdürülebilirlik" ve "Enerji Verimliliği" konularında bir dizi MCE etkinliğini kapsayacak.
RX Italy Genel Müdürü Massimiliano Pierini, “Konfor kavramı sürekli gelişiyor. Teknolojik yenilik ve sürdürülebilirlik, yalnızca çevre dostu kavramıyla sınırlı kalmayıp, değişimi en çok etkileyen alanlardır. Hava kalitesi, termal ve akustik konfor, yeni enerji kaynakları, endüstriyel verimlilik MCE'nin faaliyetlerinin merkezine yerleştireceği özelliklerden bazılarıdır. MCE'nin yeni görsel kimliğinin ana misyonu, katılımcılarımızı ve ortaklarımızı yarının dünyasına götürmek, stratejik şirket vizyonlarına ilham vermek ve onları desteklemektir” diyor.
MCE 2024 Fuarı, 12-15 Mart 2024 tarihleri arasında Milano’da düzenlenecek.

MCE Yeni imajı tanıtım videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.