Header Reklam

MCE - Mostra Convegno Expocomfort, MCE LIVE + DIGITAL 2021 ile Yeni Bir Deneyim Yaşatacak

30 Ekim 2020
MCE - Mostra Convegno Expocomfort, MCE LIVE + DIGITAL 2021 ile Yeni Bir Deneyim Yaşatacak

Fiera Milano Kongre Merkezi MICO'da 8-9 Nisan 2021 için planlanan dijital ve canlı özel etkinlik MCE LIVE + DIGITAL 2021, sanal platformda 16 Nisan 2021'e kadar devam edecek.
MCE - Mostra Convegno Expocomfort şemsiyesi altındaki yeni etkinlik MCE LIVE+DIGITAL, konut, ticari ve endüstriyel mekanik tesisat ve enerji kurulumları alanında dünyanın önde gelen etkinliklerinden, 2022 Mart'a ertelenen bienal fuarın bir web semineri şeklinde düzenlenecek.
"Canlı" yüz yüze bir etkinliği "sanal" bir çevrimiçi bileşenle birleştiren MCE LIVE + DIGITAL, 8-9 Nisan 2021'de, MICO, Fiera Milano Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek fiziksel deneyim, sanal olarak zengin bir çevrimiçi platformla desteklenecek. Çevrimiçi platform, daha iyi bağlantılar sağlamak, ziyaretçiler ve katılımcılar için sorunsuz bir etkinlik deneyimi oluşturmak için katma değer yaratacak.
MCE LIVE + DIGITAL, MCE fuarının organizatörü Reed Exhibitions tarafından uluslararası düzeyde geliştirilen, sezgisel ve anlaşılır, ticaret fuarları ve etkinliklerinin yeni ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayan Al teknolojisine dayalı benzersiz bir dijital platforma sahip olacak. 
Reed Exhibitions Italia Genel Müdürü Massimiliano Pierini, şunları söylüyor: “MCE LIVE + DIGITAL, dijital ve fiziksel ortamlar arasındaki keskin çizgileri kaldıracak. Değer zincirimizin tamamına, üretim ve dağıtım endüstrilerimize ve elbette bu yeni normalin koşulları doğrultusunda nitelikli profesyonellere iş fırsatları sunmaya devam edebilmek için bu tür bir formatı seçtik. Dijital platform, yüz yüze buluşmayı destekleme ve artırma adına önemli bir role sahip olmakla birlikte, her zaman yeri doldurulamaz olan ve her zaman da öyle kalacak olan sosyalleşme, insan doğasına özgüdür. Gelecekte de dijital hizmetler bize eşlik edecek. Bu nedenle, katılımcılarımızın mevcut farklı iletişim yollarını tercih edebilmeleri için uygun bir destek modeli geliştirdik, bu etkinliğe iyi hazırlanmak ve bu fırsattan yararlanmak, umarım bütün sektöre yeni bir ivme kazandırır."
Ürün ve hizmetlerini sergileyecek firmalar ile ilgili olarak, geniş bir yelpazede çoklu katılım seçenekleri araştırılarak belirlendi. Fiziksel stantlarda, farklı boyut seçenekleri ve anahtar teslimi kurulum veya tamamen ham alanlar seçenekleri, dijital görünürlük fırsatları, özellikle fiziksel olarak katılamayacak yabancı şirketler için yalnızca sanal katılım gibi seçenekler mevcut.
MCE LIVE + DIGITAL sanal paketinde çok çeşitli görünürlük ve ağ oluşturma araçları bulunuyor: Ürünlerin fotoğraf ve videolarından oluşan galeriler, ağ geliştirebilmek için öneriler ve eşleştirme işlevleri, müşteri adayları oluşturmak ve sohbet, dijital kataloglar, canlı yayın katılımları gibi… 
Tüm bunlar, katılımcıların ve ziyaretçilerin davranış verilerini analiz edebilen ve daha fazla iş görüşmesine izin verebilen Yapay Zeka potansiyeli sayesinde son derece etkili olacak. Ayrıca, her bir katılımcının, katılımı ile ilgili, ekip faaliyetleri ve yatırımın geri dönüşü hakkında gerçek zamanlı veri kontrolleri yapılacak. Ayrıca, MCE LIVE + DIGITAL'in çevrimiçi platformu 16 Nisan 2021'e kadar açık olacak ve böylece daha fazla iş bağlantısı sunacak.
Profesyoneller etkinliğe ücretsiz erişebilecek. MCE LIVE + DIGITAL'in sanal platformu, tüm profesyonellere, etkinliğe katılan şirketlerle buluşmaktan web seminerlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunacak. Etkinlik, her zaman MCE'nin ortakları olan, sektörün önde gelen ticaret birlikleri ile işbirliği içinde organize ediliyor. MCE LIVE + DIGITAL, hem fiziksel hem de sanal olarak kendi kişisel toplantı gündeminizi önceden planlama, MICO tarafından benimsenen mevcut düzenlemelere uygun kapsamlı önlemler paketi sayesinde, etkinliği tam bir güvenlik içinde ve sosyal mesafenin kurallarına saygı göstererek ziyaret etme fırsatı sunuyor.
MCE LIVE + DIGITAL, İtalyan ve uluslararası nitelikli profesyonellerden oluşan bir hedef kitleyi etkinliğe dahil edebilmek için MCE'nin tüm kanalları ve çeşitli paydaşları aracılığıyla hedeflenen bir iletişim kampanyasıyla desteklenecek. Özellikle PROMOS ve Agenzia ICE ile ortaklaşa, etkinliğe katılacak yabancı delegeler belirlenecek.
MCE LIVE + DIGITAL, sonrasında da, referans sektörlerdeki tüm endüstriler için iş fırsatlarını aktif hale getirebilme amacıyla, 8-11 Mart 2022'ye ertelenen MCE - Mostra Convegno Expocomfort'a bağlanacak.Slider Altına