Header Reklam

MCE 2020-MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 8-11 Eylül 2020 Tarihine Ertelendi

25 Şubat 2020 Dergi: Mart-2020
MCE 2020-MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 8-11 Eylül 2020 Tarihine Ertelendi

HVAC-R, Sıhhi Tesisat Teknolojisi ve Yenilenebilir Enerji alanında dünyanın önde gelen fuarı olan ve daha önceden 17-20 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan MCE 2020 fuarı, İtalya'daki (COVİD-19) Coronavirus salgını nedeniyle 8-11 Eylül 2020 tarihlerine ertelendi.

Coronavirus Covid-19 salgını sürekli izlendikten ve ilgili İtalyan Sağlık Otoriteleri tarafından yayınlanan tüm direktifleri titizlikle takip ettikten sonra Reed Exhibitions Italia, etkinliği ertelemeye karar verdi.

Erteleme kararı ile ilgili olarak konuşan Reed Exhibitions Italia Genel Müdürü Massimiliano Pierini, “Müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı bir numaralı önceliğimizdir. İtalya'da, özellikle Lombardiya'da ortaya çıkan salgının gelişmesiyle ve Lombardia Bölgesi Yerel Yönetimi'nin kamu veya özel mekanlardaki her türlü toplantı ve etkinliği  askıya alması kararını göz önünde bulundurarak, MCE 2020 etkinliğimizi Eylül ayına ertelemeye karar verdik ” dedi.

Pierini sözlerine “Bu kolay aldığımız bir karar değil; İtalya'daki müşterilerimiz, ortaklarımız ve ekibimiz bu etkinliğe odaklanmıştı ve üzerinde inanılmaz derecede çalıştılar. Erteleme kararı herkeste hayal kırıklığı yarattı, ancak belirttiğim gibi bu etkinliğe dahil olan herkesin sağlığına ve güvenliğine öncelik vermeliyiz. Hedefimiz MCE'ye katılan herkes için en iyi müşteri değerini sunmaktır. Eylül ayında en iyi güvenlik ve dinginlik koşullarında sektöre daha küresel anlamda hizmet vermek için çalışacağız. Bu amaçla önümüzdeki dönemde müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve ekibimizle dünyamızı bu dönemden geçirmek için  daha yoğun işbirliği içinde olacağız" şeklinde devam etti.