Header Reklam

MCE LIVE + DIGITAL 2021, 8 Nisan’da Başlıyor

21 Mart 2021

MCE - Mostra Convegno Expocomfort’un bu yıl düzenlenecek MCE LIVE + DIGITAL 2021 versiyonu, dijital deneyimi zenginleştiriyor, 8 Nisan'dan 16 Nisan'a kadar HVAC&R ve yenilenebilir enerjiler alanında güçlü bilgi içeriğine sahip bir dizi web semineri sunuyor.

2021 etkinliği, şirketlere ve profesyonellere toplantılar ve ağ oluşturma açısından yeni bir arena sunacak. Platform, 8-16 Nisan tarihleri arasında bire bir dialoglara, dernekler ve katılımcılar tarafından düzenlenen seminerlere sahne olacak. 8 ve 9 Nisan günleri canlı konuşmacılarla bir stüdyoda kaydedilen konferanslar, çevrimiçi izlenebilecek.

CRESME tarafından hazırlanan konut ve endüstriyel tesislerin pazarına ilişkin yedinci Tahmin ve Döngüsel Raporun İtalya için piyasa ve ekonomik görünümü, 8 Nisan’da sunulacak.

That's Smart temalı web seminerleri, tam anlamıyla daha akıllı, karbon nötr ve tam anlamıyla "Akıllı Eko-Bina: kendi kendine yeten ve izlenen binalar için yenilenebilir enerjiler ve IoT" ile "Elektrikli Mobilite Vizyonu: Elektrikli mobilite şehri nasıl değiştirir?" ana temaları çerçevesinde kamu ve özel sektörde mobilitenin daha verimli ve eko-sürdürülebilir olduğu akıllı şehirler içinde entegre bina sistemleri ele alınacak.

Milano Politeknik Üniversitesi Enerji ve Strateji Grubu tarafından "İtalyan sanayi sektörü için elektrik piyasasında reform süreci tarafından sunulan enerji verimliliği ve fırsatları", endüstriyel sektördeki enerji verimliliğine genel bir bakışla donanım ve yazılım çözümleri sunacak. 

Yaşlılar için sağlık hizmetleri ve gıda üretimi gibi iki kritik endüstriyel sektörün enerji verimliliği üzerine derinlemesine çalışma, Enerji Verimliliği 4.0 konuları, 8 ve 9 Nisan'da "Yeni bir pazar fikri ile gıda endüstrisi, verimlilik ve yenilik" başlığı altında irdelenecek.

8 Nisan’da Milano Polytechnic Üniversitesi tarafından düzenlenecek BIM'e ayrılmış bir dizi web semineri yapılacak: "Avrupa'da BIM'in Kabulü"

9 Nisan'da yapılması planlanan "BIM Bakım ve Yönetimi" toplantısı, tesis yönetimi ve bakım fırsatlarını derinleştirecek.

Reed Exhibitions Italia Genel Müdürü Massimiliano Pierini, "MCE LIVE + DIGITAL 2021 için çok az zaman kaldı. Pandeminin belirlediği dijital geçişe doğru hızlanma, yakın zamana kadar düşünülemez fırsatlar, araçlar ve deneyimler sunacak. Dijital platform, hem şirketler hem de operatörler arasında dünya çapında kullanılabilen büyük ilgi çeken yeni hizmetler ve yeni kullanım formülleri sağlıyor. Fiziksel fuar kısmını gerçekleştirememe olasılığı, projenin planlanmasında ve geliştirilmesinde her zaman hesaba katılmıştı ve başından beri esas olarak dijital bileşenle devam edileceği ortaya çıktı” dedi.

MCE LIVE + DIGITAL'e erişmek ve tüm web seminerlerine katılmak için 27 Mart’ta açılacak platforma kayıt yaptırmak gerekiyor: https://livedigital.mcexpocomfort.it/