Header Reklam

MCE 2018 için Çalışmalar Hızlandı

04 Eylül 2017 Dergi: Eylül-2017
MCE 2018 için Çalışmalar Hızlandı

MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT Fuarı, 13-16 Mart 2018 tarihleri ​​arasında Milano'da yapılacak. İki yılda bir yapılan MCE fuarının 41.si için çalışmalar ivmelenerek devam ediyor. Evsel ve endüstriyel tesisatlar, klima ve yenilenebilir enerji alanlarında dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan MCE’de uluslararası boyutu güçlü, teknolojik yenilikleri içeren sistemler ve çözümler, yine baş rolde olacak.

MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 fuarına bugüne kadar, 1.100'den fazla doğrudan katılımcı kaydedildi. Başarıya ulaşması için gereken tek şey var. Birçok yeni şirket, ilk kez MCE’de kendini tanıtma fırsatı bulacak.

MCE 2018’ye bazı büyük isimler ise geri dönüş yapacak ve uluslararası katılım gösteren firma sayısında ise artış görülecek. Özellikle, klima, soğutma ve donanım sektörlerine ayrılmış sergi alanı neredeyse tamamen tükenmiş bulunuyor. Sıhhi tesisat teknolojisi, su arıtma, ısıtma ve yenilenebilir enerji alanları için de şimdiden %80'in üzerinde katılım talebi kaydedildi.

MCE 2018, ziyaretçilerinin, tek bir daireden bir apartman bloğuna, kamu yapılarından endüstriyel tesislere kadar, yapıların çevre koşullarının enerji verimli bir şekilde yönetilebilmesi için, en yenilikçi teknolojilerle bir yolculuğa çıkabilecekleri ideal bir teşhir salonu olacak. Fuar, yüksek teknoloji çözüm üreticileri, toptancılar ve perakendeciler, tasarımcılar ve montajcılar için HVAC&R sistemleri pazarındaki yenilikleri ve öncü sektör trendlerini keşfetmek konusunda benzersiz bir fırsat sunacak. Reed Exhibitions Italia'nın Genel Müdürü Massimiliano Pierini; "MCE, yaratıcı yenilikçi olmaya özen gösteren güçlü bir sanayi sektörünün gelişimine ayna tutuyor ve eşlik ediyor. MCE yeni iş bağlantıları üreten ve geliştiren ideal bir platformdur. MCE 2018, bu amaca ulaşmak için çevrimiçi bir platform olarak ücretsiz bir ticaret eşleme hizmeti başlattı. Bu araç, katılımcılara ve ön kayıt yaptıran katılımcılara detaylı bir kişisel profil oluşturarak, fuarda ilgilendikleri kategorilere ve ürünlere öncelik vermelerine, önerilen kişileri araştırmalarına ve zamanlamalarını yaparak zamanlarını verimli kullanabilmelerine yardımcı olacak. Bu yeni platform ile katılımcılarımıza yeni ağ fırsatları sunmayı hedefliyoruz "dedi. MCE 2018’in yeni özellikler arasında, daha önce Avrupa ve İtalyan işletmelerinin en umut verici ve dinamik pazarlarından biri olan Hindistan'ı bu yılki özel bir konuğu olarak gören “Partner Ülke” girişimi bulunuyor. “Partner Ülke” konsepti kapsamında Hintli şirketler 600 metrekareden fazla sergi alanı ile katılım gösteriyor. Ayrıca, yeni lanse edilen ve MCE müteşebbislik ağına değer katacak BIE - BIOMASS INNOVATION EXPO, enerji verimliliği ve sektör gündeminin diğer önem verilen konularına odaklandı.

MCE 2018, her zamanki gibi Profesör Vittorio Chiesa başkanlığındaki Milan Politeknik Üniversitesi Enerji ve Strateji Grubu Bilimsel Komitesi tarafından koordine edilen ve sektörel dernekler ile işbirliği içinde yapılandırılan yoğun bir konferans, çalıştay ile kültür ve bilimsel etkinlik programları sunulacaktır. Bir kez daha, MCE’nin güçlü yönlerinden biri olan “Bu Çok Akıllı” çalıştayı ve sergisi 2/4 no’lu salonda; bina otomasyonu, ev otomasyonu, akıllı ölçümleme, akıllı şebekeler, yenilenebilir enerji elektriği ve mobil uygulamalarla uzaktan yönetim alanlarında konunun uzmanlarını bir araya getirecek. Elektrik üretimi, tesisat teknolojileri ile enerji tasarrufu teknolojileri, entegre istihbarat sistemleri arasındaki sinerjiyi vurgulayan bu benzersiz etkinlik, enerji verimli, konforlu, entegrasyonlu ve uygun fiyatlı binaların yapımına yardımcı olacak.