Header Reklam
Header Reklam

MCA World Fair, Mayıs’ta İFM’de Kapılarını Açacak

27 Mart 2024
MCA World Fair, Mayıs’ta İFM’de Kapılarını Açacak

MCA World Fair Ölçüm Kontrol ve Otomasyon Fuarı, 8 - 10 Mayıs 2024 tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuarda; Akış, Seviye, Basınç ve Sıcaklık Enstrümanları, Belgelendirme Hizmetleri, Borular, Vanalar, Pompalar, Hidroforlar, Big Data, Server, Bulut, Siber Güvenlik Denetleyiciler, Kaydediciler, Vericiler, Göstergeler, Endüstriyel İletişim ve Saha Veri Yolları, Endüstriyel Tartım ve Kontrol Cihazları, Isı Geri Kazanım Sistem ve Ekipmanları, Kestirimci ve Önleyici Bakım Hizmetler, Koşullandırma Cihazları ve Sistemleri, Laboratuvar Aletleri ve Online - Offline Analizörler, Mes ve ERP Çözümleri, Online İzleme ve Takip, PLC, DCS ve CPU Sistemleri ve Uygulamaları, Proje Taahhüt, EPS Hizmetleri, Sabitleme Ekipmanları, Sensörler ve Problar, Sızdırmazlık Elemanları, Tank, Basınçlı Kap, Endüstriyel Kazan Ekipmanları ve Atık Su Arıtma Teknolojileri, Yazılım ve Mühendislik ile ilgili ürün ve hizmet grupları sergilenecek.

Dijiport Fuarcılık tarafından organize edilen MCA World Fair, İFM 9 ve 10. Salonlarında ziyaretçilerini ağırlayacak. Sempozyum alanında da sektörün gündeminde olan teknoloji ve ürünler hakkında konunun uzmanları tarafından sunumlar gerçekleştirilecek.