Header Reklam
Header Reklam

Masdaf Bina Teknolojileri Grubu Satış Müdürü Pozisyonuna Cansu Canca Getirildi

30 Aralık 2023
Masdaf Bina Teknolojileri Grubu Satış Müdürü Pozisyonuna Cansu Canca Getirildi

Pompa sektörünün öncülerinden Masdaf’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Masdaf Bina Teknolojileri Grubu Satış Yöneticisi Cansu Canca, Masdaf Bina Teknolojileri Grubu Satış Müdürü pozisyonuna atandı.
Yarım asırdır pompa sektörüne liderlik eden Masdaf, Cansu Canca’nın Masdaf Satış ve Pazarlama Direktörlüğü bünyesindeki Bina Teknolojileri Grubunun Satış Müdürlüğü pozisyonuna atandığını duyurdu. Cansu Canca, yeni görevi kapsamında bina teknolojileri grubunun müşteri hizmetleri faaliyetlerini yönetip, yurt içi bayi organizasyonu ve projelerinden sorumlu olacak. 
Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Cansu Canca, kariyer hayatına 2011 yılında Consulaqua Hamburg firmasında başladı. Aynı firmada 2011-2012 yıllarında proje mühendisi olarak çalışan Canca, 2013-2017 yılları arasında Saygın Hidrofor’da satış mühendisi olarak görev aldı. 2017 yılından bu yana Masdaf’ta sırasıyla; Bölge Satış Uzmanı ve Bina Teknolojileri Grubu Satış Yöneticisi olarak görev alan Canca, artık şirketteki başarılı çalışmalarını Masdaf Bina Teknolojileri Grubu Satış Müdürü pozisyonu ile sürdürecek.