Header Reklam

LU-VE Group 'tan Ödüllü Yeni Teknoloji IGEA

25 Kasım 2021 Dergi: Aralık-2021
LU-VE Group 'tan Ödüllü Yeni Teknoloji  IGEA

IGEA'nın sağladığı yenilikler hem tıp alanında hem de gıda sektöründe fayda sağlıyor. Milano'daki San Raffaele Hastanesi laboratuvarları tarafından yürütülen testler, sadece 30 dakikalık kullanımdan sonra Sars-CoV2'nin viral yükünü ortadan kaldırabilen hava temizleme etkisini ortaya çıkardı.
Salento Üniversitesi tarafından yürütülen diğer testler, IGEA filtresinin kullanımının klimakterik (dalından koparılmalarının ardından olgunlaşmaya devam eden) meyvelerin raf ömrünün 10/15 gün daha uzatılmasını sağladığını gösterdi.Aslında sistem, meyve olgunlaşmasından sorumlu doğal bir bitki hormonu olan etileni kontrol ediyor ve azaltıyor.
Yeni sterilizasyon kiti, Grubun 7-9 Kasım tarihleri ​​arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde (BAE) düzenlenen gıda üretimi ve muhafazasına yönelik büyük bir ticaret fuarı olan Gulfood Manufacturing 2021'e katılımı sırasında "En Yenilikçi İşleme Çözümü Ödülü"nü aldı.
IGEA, 4 Kasım'da Hollanda'nın Tiel kentinde düzenlenen “KNVKK & YoungCool İnnovasyon Ödülü 2021”de de soğutma alanındaki en iyi teknolojilerden/yeniliklerden biri olarak kabul edildi.

Kaynak: LU-VE S.p.ASlider Altına