Header Reklam

Light+Building Fuarı, 13-18 Mart 2022 Tarihleri Arasında Yapılacak

14 Temmuz 2021

Light+Building Fuarı, 13-18 Mart 2022 tarihleri arasında dünyanın önde gelen aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi uzmanlarını, Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezi'nde fiziksel ortamda bir araya getirecek.  Aynı zamanda ve sonrasında tam bir hafta boyunca sektörün bu buluşma yerini dijital olarak ziyaret etmesi mümkün olacak. 13 ile 25 Mart 2022 tarihleri arasında Light + Building Digital Extension, ağ oluşturma, bilgi alışverişi ve karşılaşmalar için yeni fırsatlar sunacak. Bu süre boyunca, katılımcılar yeni bağlantılar kurabilecek, yapay zeka destekli eşleştirme yoluyla yenilikçi ürünleri keşfedebilecek, web konferansları için randevu alabilecek, kişilerle sohbet edebilecek veya Light + Building tamamlayıcı programına ve katılımcılar tarafından yayınlanan etkinliklere katılabilecekler. Messe Frankfurt Teknoloji Fuarları Kıdemli Başkan Yardımcısı Iris Jeglitza-Moshage: “Yeni bir formatla başlıyoruz ve fiziksel ve dijital dünyalar arasında bir köprü kuruyoruz. Kişisel karşılaşmalar paha biçilmez değerdedir ve işimizin kalbidir ve öyle olmaya da devam edecek. Bununla birlikte, tüm ilgili taraflara pazar erişimi sunabilmek için, tamamlayıcı dijital özellikler artık tüm uluslararası etkinliklerin programının önemli bir yönüdür” dedi. Dijital platform, herkesin aradığını bulmasını sağlamak için üç ana kritere sahiptir: ilgi alanları, uzmanlık alanları ve dil temelinde, katılımcılar ve ziyaretçiler arasında, katılımcıların kendi aralarında ve programla ilgili olarak bir dijital eşleştirme gerçekleşir.
Katılımcılar için dijital fuar deneyimi
Şirketlerin çoğu, bir ticaret fuarına katılım konusunda deneyime sahiptir. Ancak birçoğu için fiziksel ve dijital bir etkinliğe dahil olan hazırlıklar yeni bir şeydir. Light + Building Marka Yönetimi Direktörü Johannes Möller, "İyi planlama ve organizasyon, bir etkinliğin potansiyelinden sonuna kadar yararlanmanın temelidir" diyor. Fuar başlamadan önce bile firmalar Light + Building Contactor'da görünen dijital profillerini yükleyip güncelleyebilirler. Ziyaretçiler burada şirket profilini, iletişim bilgilerini, şirket bağlantılarının profillerini, ürünleri ve sunumları bulabilirler. Light + Building Digital Extension tarafından sunulan işlevler ve iletişim fırsatları hakkında ilk bilgiler, www.light-building.messefrankfurt.com adresindeki Light + Building kısa videolarında mevcuttur.
Dijital özellikler sayesinde, Light + Building'in katılımcı sayısı önemli ölçüde artacaktır.
Etkinlik programı: Günün her saati bilgi transferi
Fuar alanında veya dijital ortamda olsun, katılımcılar tamamlayıcı programdaki bazı etkinlikleri kaçırabilir. Bu gibi durumlar için de bir çözüm var: Light + Building'deki etkinliklerin programı ve katılımcıların sunumları hem fuar sırasında hem de sonrasında video olarak sunulacak.