Header Reklam
Header Reklam

İzocam, Liderlik ve Üretim Gücünü “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024”te Aldığı İki Ödülle Taçlandırdı

16 Mart 2024 Dergi: Nisan-2024
İzocam, Liderlik ve Üretim Gücünü “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024”te Aldığı İki Ödülle Taçlandırdı

Türkiye’nin en büyük yalıtım üreticisi İzocam, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024’ün kazananları arasında yer alarak, liderlik ve üretim gücünü iki önemli ödülle taçlandırdı. İzocam Genel Direktörü Murat Savcı “Yılın CEO’su” ödülünü alırken, İzocam Optima Smart, “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük yalıtım üreticisi İzocam, liderlik ve üretim gücünü iki önemli ödülle taçlandırdı! “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024”ün kazananları arasında yer alan başarılı şirket, “Yılın CEO’su” ve “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” ödüllerini evine taşıdı. 

Yalıtım Dergisi tarafından 2004 yılından beri aralıksız her sene düzenlenen yalıtım sektörünün gelenekselleşen organizasyonu “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri”, bu yıl 5 ayrı kategoride düzenlendi. Türkiye yalıtım sektörüne fark yaratan firmaların ve isimlerin ödüllendirildiği organizasyonda, İzocam Genel Direktörü Murat Savcı “Yılın CEO’su” ödülünü alırken, İzocam Optima Smart, “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” ödülüne layık görüldü. 

“Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024”ün kazananları arasında yer almaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduklarını dile getiren İzocam Genel Direktörü Murat Savcı, “İzocam olarak, inovasyon ve Ar-Ge’ye verdiğimiz değer sayesinde 59 yıldır Türkiye yalıtım sektöre liderlik etmekteyiz. Kurumsal tutumlarımız arasında yer alan 'Yenilikçilik', üretim aşamalarımızda en önemli kriterlerimiz arasında yer almaktadır. İnovasyon ve Ar-Ge vizyonumuzun değerli bir sonucu olan, yeni nesil akıllı yalıtım çözümümüz İzocam Optima Smart ile ‘Yılın Ses Yalıtımı Ürünü’ ödülüne layık görülmek bizleri mutlu ederek gururlandırmıştır. Ayrıca gerek İzocam bünyesindeki kurumsal başarılarımız gerekse Türkiye yalıtım sanayimizin gelişimi hedefiyle gerçekleştirdiğim çalışmaların neticesi olarak ‘Yılın CEO’su ödülü almış olmaktan büyük bir onur duymaktayım. Aldığımız bu ödüllerin sorumluluğu ile sektörümüzdeki vizyoner çalışmalarımızı daha da güçlü bir şekilde devam ettirerek, hep birlikte daha büyük başarılar kazanacağımıza yürekten inanmaktayım” diye konuştu.

İzocam’dan yeni nesil akıllı yalıtım çözümü: “Optima Smart”

İzocam, “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2024” kapsamında “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” ödülü alan yeni nesil akıllı yalıtım çözümü Optima Smart ile bina duvarlarında kesintisiz yalıtım imkanı sunuyor! Üstün ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği özelliği ile öne çıkan İzocam Optima Smart, kolay uygulama özelliğiyle de usta dostu bir yalıtım malzemesi olarak tanımlanıyor. Binalarda hafif ara bölme duvar sistemleri, dış duvarların içten yalıtımı, ara bölme ve komşu duvarlar, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda kullanılmak üzere geliştirilen İzocam Optima Smart, uygulandığı alanlarda kesintisiz ısı ve ses yalıtımı ile yangın güvenliği sağlıyor. Doğal içeriği ile EUCEB belgesine sahip İzocam mineral yün kullanılarak üretilen Optima Smart, tüketicilerin sağlığını da koruma altına alıyor. Aynı zamanda nakliye kolaylığı, depolama alanından tasarruf, esnek boyut, hafiflik, kolay kesim, zamandan tasarruf, rahat taşıma özellikleriyle de dikkat çeken İzocam Optima Smart, uygulama kolaylığı ile usta dostu ürün kategorisinde yer alıyor. Rulo şeklinde paketlenerek tüketicilere sunulun ürün, rijitliği ile kendini taşıyabiliyor ve açıldığında levha formunu alıyor. Kullanım yerine göre farklı profil arası genişlik ihtiyacı gözetilerek, 3 farklı ebatta tasarlanan İzocam Optima Smart, istenilen boyda kesilerek kullanılabiliyor. Kolay ve rahat uygulama imkanı sağlayan İzocam Optima Smart, ısı ve ses yalıtımı ile yangın güvenliğini bir arada sunuyor. Dış duvarların iç kısmında ve ara bölmelerde U ve C profilleri, bağlantı elemanları ve aksesuarlarla birlikte kolaylıkla uygulanan İzocam Optima Smart konvansiyonel sistemlere göre zamandan ve işçilikten de tasarruf sağlıyor.