Header Reklam

İzocam Genel Müdürlüğüne Levent Gökçe Atandı

28 Nisan 2017

İzocam'da uzun süredir genel müdürlük görevini yürüten A. Nuri Bulut, görevinden ayrıldı. Yerine Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları'nın Türkiye Genel Direktörü Levent Gökçe atandı.

Türkiye’de 1965 yılından bu yana yalıtım sektöründe faaliyet gösteren, 2006 yılından beri Fransız Saint Gobain Grubu ve Kuveyt Alghanim Grubu ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de, 2002 yılından beri genel müdürlük görevini yürüten A. Nuri Bulut, İzocam A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak kalmaya devam edecek.

A. Nuri Bulut’un görevden ayrılması sonucu boşalan genel müdürlük pozisyonuna, Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Türkiye Genel Direktörü olan Levent Gökçe atandı. Levent Gökçe, genel müdürlük ve imza yetkisini 01 Nisan 2017 tarihi itibari ile devraldı.

Levent Gökçe Kimdir?

İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de Genel Müdürlük görevine atanan Levent Gökçe, 1967 yılında Aydın Söke’de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi ve ardından ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Gökçe, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına Akzo Nobel Kemipol şirketinde “Teknik Servisler Müdürü” olarak başladı. Gökçe, Saint-Gobain Weber’e geçiş yaptığı 1999 yılı ile 2002 yılları arasında Satış Müdürlüğü görevini üstlendi ve ardından sırasıyla; Satış ve Pazarlama Direktörlüğü (2002 - 2005) ve Genel Direktörlük (2005 - 2017) görevlerini başarı ile yürüttü. Evli ve 2 çocuk babası olan Levent Gökçe, İngilizce biliyor.