Header Reklam
Header Reklam

İsmail Ceyhan Termodinamik Yayın Koordinatörü

05 Nisan 1993 Dergi: Nisan-1993

Dergimizin sahibi Dr. Müh. Sedat Özkol'un ortağı bulunduğu Doğa Ajans Tic. Ltd. Şti.'nin yöneticilerinden İsmail Ceyhan dergimize bu güne kadar isimsiz olarak katkıda bulunuyordu. Nisan ayından itibaren Yayın Koordinatörlüğü görevine getirilen İsmail Ceyhan; 1961 Bolu-Göynük doğumludur. Haydarpaşa lisesi mezunu olan arkadaşımız, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu'nda 1982'de tamamladı. 1984'de İ.Ü. Sosyal Sosyal Bilimler Enstitüsünde "İletişim Teknikleri" konulu master tezini veren İsmail Ceyhan halen aynı enstitüde doktora tezinin çalışmalarını sürdürüyor.

İsmail Ceyhan arkadaşımıza Doğa Ajans'taki görevinin yanında dergimizde üstlendiği yeni görevinde de başarılar temenni ediyor ve hoşgeldin diyoruz.

Ankara Temsilcimiz : TOROS Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri

Önceki yıllarda bazı sektör ve mesleki kuruluşların tanıtım ve reklam çalışmaları organizasyonlarında bulunan TOROS Tanıtım, İnşaat Mühendisleri Odası Katalogu, Mimarlar Odası ajandası gibi çalışmalara katkıda bulundu.

Ayrıca TOROS Tanıtım, Türkçe ve İngilizce kültür ve sanat ürünlerinin yardımcı kaynaklarının ve başvuru kitaplarının tanıtım ve dağıtım organizasyonunu da yürütüyor. Bundan sonra Ankara bölgesindeki sektörümüzün değerli temsilcileri TOROS Tanıtım'dan Sayın Samet Erdem ile bağlantı kurabilecekler.