Header Reklam
Header Reklam

İSKİD Webinarları Hız Kesmeden Devam Ediyor

14 Aralık 2020 Dergi: Ocak-2021
İSKİD Webinarları Hız Kesmeden Devam Ediyor

İSKİD tarafından organize edilen “Klima Santrali Fan Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve System Effect Hesabı” konulu webinar, 8 Aralık Salı günü iki oturum olarak yoğun katılımla gerçekleşti. 

Moderatörlüğünü İSKİD AHU Ayna Komisyonu Başkanı Arel Arsoy’un yaptığı webinar, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy’un İSKİD’i ve faaliyetlerini anlatan açılış konuşması ile başladı. Ardından, Eurovent AHU Ayna Komisyonu Başkanı Arel Arsoy’un sunumu ile katılımcılara, komisyon faaliyetleri ve misyonu hakkında bilgiler aktarıldı, sektörde bu konuya ilgi duyan profesyoneller komisyona üye olmaya davet edildi.

Klima santrallerinde kullanılan fanlardaki (Forward, Backward & Plug) performans düşmesini engelleme ve enerji verimliliğini artırmaya yönelik ipuçlarını elde etmek amacıyla organize edilen webinarda, EBMPAPST firması Ürün Yönetim Direktörü Uwe Sigloch ve AMCA Derneği Üyesi Firma Operasyon Direktörü Tanmoy Kumar Choudhury, teknik içerikli İngilizce sunumlarını katılımcılarla paylaştılar. 

Webinarın öğleden sonra gerçekleşen ikinci oturumunda paylaşılan link üzerinden katılımcılara, AMCA tarafından 2 saatlik PDH (Professional Development Hour) kredisi alma imkânı da verildi.

Webinar videolarına ulaşmak için tıklayınız.