Header Reklam

İSKİD’in Yeni Yönetim Kurulu Taner Yönet Başkanlığında Göreve Başladı

27 Ocak 2017 Dergi: Şubat-2017

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD)’in Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yoğun katılımı ile 25 Ocak 2017’de gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısı, Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi ile başladı. Divan Başkanı’nın sözü almasından sonra sırasıyla 2015-2016 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Savcı ve birlikte çalıştığı komisyonlar bu dönemde yaptıkları işleri Genel Kurul ile paylaştı. Geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından eski yönetime teşekkür edildi. Başarılı çalışmalarından ötürü komisyon başkanlarına plaket verilerek seçimlere geçildi. Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler İSKİD’in 13. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi belirlendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Taner Yönet, Başkan Yardımcılıklarına Cem Savcı ve Ozan Atasoy, Genel Sekreterliğe Zeki Özen, Sayman olarak Hakan Dönmez oybirliği ile seçildi.

Başkanlık seçimi sonrasında konuşan Yönet şunları söyledi, “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarının yeni dönemimizde de artarak süreceğine inancımız tam. Analitik düşünülebilen, birikim sahibi yönetim kurulu ve komisyonlarımız ile çok iyi projeler gerçekleştireceğiz.”

13. Dönem (2017-2018) İSKİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Taner Yönet, Başkan, İmco

Cem Savcı, Başkan Yardımcısı, Vatbuz

Ozan Atasoy, Başkan Yardımcısı, Trox TR

Zeki Özen, Genel Sekreter, Daikin

Hakan Dönmez, Sayman, Üntes

Oğuz Aydoğdu, Üye, Alarko Carrier

Can Topakoğlu, Üye, Arçelik

Serli Sinanoğlu Tümer, Üye, Karyer

Hüseyin Onbaşıoğlu, Üye, Friterm

İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen gala yemeğinde, İSKİD yeni onursal üyelerine ve geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerine teşekkür plaketleri takdim edildi.


Etiketler