Header Reklam
Header Reklam

İSKİD Geleceğini Şekillendirmek Üzere Çalıştay Düzenledi

05 Ekim 2023
İSKİD Geleceğini Şekillendirmek Üzere Çalıştay Düzenledi

İSKİD, sürdürülebilir dernek faaliyetlerini şekillendirmek amacıyla önemli bir adım attı. Dernek, yeni vizyon ile İSKİD ve Türkiye İklimlendirme sektörünün güncel ihtiyaçlarına odaklanan hedef ve stratejilerin belirlendiği bir çalıştay düzenledi. Bu çalıştay, İSKİD'in geleceğini şekillendirmesi için kritik bir adım olarak değerlendiriliyor.
İSKİD'in gelecek misyonunun belirlenmesi için önemli adımlarından biri olan ve 22 Eylül Cuma günü Point Otel Barbaros’ta gerçekleşen İSKİD çalıştayında katılımcılar, dernek faaliyetlerine yön verecek yeni hedefler ve stratejiler üzerine yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. 
İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar Didonyan’ın açılış konuşması ile başlayan çalıştayda Didonyan, “Cumhuriyetimizin 100. yılında İSKİD’in, sürdürülebilir dernek faaliyetlerini şekillendirmek, sektörümüzün ihtiyaçlarına yönelik derneğimize yeni bir vizyon, misyon ve hedefler oluşturmak amacıyla çalıştayımızı organize ettik.” dedi. 
İSKİD’in 30 yılı aşan tarihiyle sektörün gelişmesi, ilerlemesi için önemli bir misyon üstlendiğini ve bugüne kadar öncü bir vizyon ortaya koyduğunu ifade eden Ayk Serdar Didonyan; ”Önümüzdeki süreçte de bu öncü misyonunu sürdürmesi, yenilenmiş bir vizyon ile her döneme hitap eden bir yapıya kavuşması için çalıştayımızda siz değerli üyelerimizle bir araya geldik. Bugün bu birlik yapısı içinde, birbirinden değerli düşüncelerin ortaya çıkarak stratejik bir plana dönüşmesiyle, derneğimizi sürdürülebilir yeni hedeflerle hep beraber ileriye taşıyacağımızdan eminim” dedi.
Çalıştay, akşam yemeği ile son buldu.