Header Reklam
Header Reklam

İSKİD, 2020 Eurovent Zirvesi’nin Organizasyon Ortağı Oldu

05 Ağustos 2019 Dergi: Ağustos-2019
İSKİD, 2020 Eurovent Zirvesi’nin Organizasyon Ortağı Oldu

Avrupa’nın HVACR amiral gemisi etkinliği, 2020’de Antalya’da gerçekleşecek. İSKİD (Türkiye İklimlendirme ve Soğutma Sanayicileri Derneği) ve Eurovent temsilcileri, 2020 EUROVENT SUMMIT’i ortaklaşa düzenlemek için bir anlaşma imzaladı. “İç Ortam İklimi (HVAC), Proses Soğutma ve Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri” konularını ele alacak gelecek zirve toplantısının 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşmesine karar verildi.
Ana temanın “Köprüler Kurmak” olduğu 2020 EUROVENT SUMMIT’in odağı; üreticileri, danışmanları, planlamacıları, montajcıları, ticari birlikleri ve politikacıları, Avrupa, Doğu ve ötesinde, daha sürdürülebilir ürünlerle, daha sosyal ve çevreye duyarlı bir endüstriyle bir araya getirmek. Organizatörler ayrıca üreticilere konferans alanındaki en yeni ürünlerini sergilemeleri için alan sağlayarak inovasyona büyük değer veriyor.
İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, “Avrupalı, Türk ve Doğu üreticileri ile karar vericiler arasında köprü kurup güçlendirmek üzere Antalya’da HVACR sanayisini ağırlamak bizim için bir zevk olacak. Bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmanın yanı sıra, yeni teknolojiler, trendler ve yaklaşmakta olan pazar zorlukları hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olmak için bir araya geleceğiz” dedi.
Eurovent Başkanı Naci Şahin ise, “Bir sonraki zirveye kapılarımızı açabilmek benim ve tüm HVACR sektörümüz için bir onurdur. Mevcut uluslararası ticari gelişmeler göz önüne alındığında, Avrupa ile Doğu arasında güçlü bir işbirliği oluşturmak; endüstrimizi geliştirmek, en yeni teknolojileri teşvik etmek ve ticari engelleri ortadan kaldırmak için küresel düzeyde fırsat eşitliği sağlamakla ilgilidir” dedi.
İki yılda bir düzenlenen EUROVENT SUMMIT’in önceki organizasyonlarının (Berlin 2014, Krakow 2016 ve Seville 2018) hepsi çok başarılı oldu ve katılımın giderek arttığı görülüyor. Etkinlik, sadece üreticilerin değil aynı zamanda danışmanların, kurucuların ve politikacıların da ilgisini çeken, Avrupa’nın en üst düzeydeki HVACR sektör temsilcileri toplantısı haline geldi. Sevilla’daki son zirve toplantısında, dört gün boyunca toplantılar, seminerler ve etkinliklerde 530’dan fazla katılımcı bir araya geldi. 2020 EUROVENT SUMMIT’in daha da başarılı olacağı, sektörde yeni bağlantılar kurmak isteyenleri, mevzuat düzenleyicileri, standardizasyon, belgelendirme yetkilileri bir araya getireceği vaat ediliyor. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak isteyenlerin kaçırmaması gerektiğinin altı çiziliyor.
2020 Eurovent Summit etkinliği için #BuildingBridges etiketini takip edebilir, www.eurovent-summit.eu web site adresi ve LinkedIn hesaplarından en son güncellemeleri öğrenebilirsiniz. Sponsor olma veya konuşmacı olma talepleri, 1 Kasım 2019 tarihinden önce Andrea Gasparova’ya gönderilebilir. (andrea.gasparova@eurovent.eu).
https://eurovent.eu/?q=articles/iskid-becomes-co-organiser-2020-eurovent-summit